Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Head CX w Marko


pemmax

Rekomendowane odpowiedzi

Head CX w Marko

zapewne chodzi Ci o Makro.Nie znajdziesz jej w żadnym katalogu ponieważ to jest narta robiona specjalnie na zamówienie sieci i napewno dla osoby początkującej...

instrukcja:ułożyć narty zagiętym do przodu,oczyścić spód buta ze śniegu,włożyć przód buta w przedni bespiecznik po czym energicznym ruchem równoległe z nartami dopiąć tylny (pięta w dół) prościej nie potrafię...:)))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

;-) No co do wiazan to troszke o inna instrukcje mi chodzilo;-) Raczej o to jak dopasowac wiazania do buta, ktora sruba od czego, jak przyblizyc przod i tyl wiazania.

A jest jakis odpowiednik CXow w prawdziwym swiecei Head, moze to cos ala c220i? Czy CX ma jakies systemy, te ktore zazwyczaj maja Heady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

przodu nie przesuwasz ....masz tylko jedną wielką śrubę do ustawienia wypięcia ...a z tyłu duża śruba do skali a taka blaszka (podnosząc do góry)do przesunięcia w tył lub przód...ważne jest byś miał środek buta na równi ze środkiem narty...jeśli masz zamiar je montować to zleć to komuś kto się na tym zna (serwis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Powiem ci coś na teat nart z Makro nie kupuj ich te narty sie do niczego nie nadają niestety po jednym sezonie bedziesz je mógł spalićw piecu ale było by to przynajmniej drogie ogrzewanie domu :P

A co do wiązań daj to lepiej do serwisu oni ci pokażą co i jak sierobi i czym się kreci jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Czemu te narty z Makro sa gorsze od innych? Powiem szczerze ze cena tych nart mi odpowiada - a jestem nowicjuszem tak wiec na moje potrzeby moze bedzie ok?

Objecuje ze z wiazaniami udam sie do serwisu ;-) A nie wiecie ile taka regulacja i przygotowanie nowych nart do sezonu moze kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

mi nie musisz tego tłumaczyć..a jeżeli chłopak dopiero zaczyna przygodę z narciarstwem to w zupełności mu takie narty wystarczą...przynajmniej mało straci jak mu się nie spodoba ten sport a jak stwierdzi że to jest "jego " ulubiony sport od tej chwili to zakupi coś konkretnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

spokojnie wystarczą Ci na pierwszy raz...

jak sama regulacja to pewnie skasują Cię dla zasady na jakąś 10 a jeżeli będzie potrzeba przekucia wiązania to koszt max 40...

narty nowej nie musisz przygotowywać,jest posmarowana fabrycznie i naostrzona...pózniej owszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

w tamtym roku znajoma kupila narty w Makro. Zaplacila 600zl za Elany nie pamietma jakie. To byl jje pierwszy rok na nartach. Na trzeci dzien jazdy zlamala narte. To co zobaczylem w srodku wola o pomste do nieba.

Narty byly zrobione z pazdzierza z dodatkiem gownoliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Mam nadzieje ze zapokoi moje potrzeby bo nabyle te narty ;-) Cena jest OK. Pewnie faktycznie to kiszka, ale w zeszlym sezonie jezdzilem na nartach z wypozyczalni i mialem niesamowita frajde, a te narty w porownaniu do tych z wypozyczalni to niebianski sprzet. Mam tylk nadzieje ze mi sie nie zlamia;-) Sam jestem ciekaw jak sie beda prowadzic, ale z faktu iz nie mam zadnego porownania (bo to co bylo w wyporzyczalini to byly klody nie narty) to jest radosc z posiadania wlasnych nart;-)

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na sezon.

PS. O jakosci tych nart swiadczy fakt ze wysylalem zapytania na maila do dystrybutora HEADow i powiem wam ze zostalem maksymalnie zbyty. Jedyne paraetry tych nart to .... "wszystko pisze w poradniku Makro". Po prostu smiech ;-)

Mimo to mam nadzieje ze beda mi sluzyc przynajmneij przez 2 sezony .... no do czasu jak naucze sie troszke jezdzic ;-)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Rób co chcesz twoja kasa twoja sprawa ale za ta cene możesz kupić bardz odobre narty urzywane lub nowe takie wlasnie dla początkujacych które zjadziesz w normalnych katalogach i normalnej kanstrukcji a nie robione z plyty paździeżowej Ale wybór należe do ciebie nie znam osoby która by chwialiła coś z makro typu narty czy coś takiego. Ja kupiłem kiedyś namiot i pojechałem na jeden wyjazd i przywiozłem namiot w kawałkach potargał mi się tropik i i cąły stelarz mi się połamał. Dobrze że ten namiot nie był drogi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Witam. Mialem podobny dylemat z volklami z makro i dostalem wyjasnienia a propo moich nart w sklepie go sport. Okazalo sie ze to model ze zmieniona kolorystyka dla marketow sportowych i bez malutkiego tlumika. Cena 1025 w makro a w sklepach1550 wiec gra warta swieczki. Proponuje zasiegnac rady wlasnie w ten sposob co mnie sie udalo. Opisu nie znajdziesz w zadnym katalogu chyba ze dowiesz sie jaki jest symbol odpowiednikow w orginalnej kolorystyce a wtedy naprawde wszystko sie zgadza co do opisu desek. Volkl s=Volkl AC2. Upewnil mnie fakt ze w tej samej przegrodzie w go sporcie byly moje narty i te ac 2 oczywiscie w tej samej cenie. Pozdrawiam i powodzenia. Krzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

No i zakupilem w Makro .... nie krzyczcie za bardzo na mnie;-) Mam nadzieje ze pobrykam na nich z 2 sezony. Na tych nartach byla mamla naklejka z nazwa modelu C220i ale nie chce mi sie wierzyc ze pod tym moze sie kryc ten model.

Tylko nie zyczcie mi polamania desek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

...no to sie kolego ubrales...zycze powodzenia

ps. przed kupnem trzeba bylo zerknac na forum-tam juz jest troszke o head i jego dystrybutorze...

...nalezy sie zastanowic dlazcego akurat tylko firme h... rowna sie z blotem(jezeli ktos jest odrobine myslacy to wyciagnie wnioski) osobiscie jezdze na nartach ponad 30 lat i nigdy nie jezdzilem na dobrych "nartach" firmy head...

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Nie przejmuj sie Stary! Head robi calkiem porzadne narty. Sam sobie kupilem te narciochy na raty. Troche pogrzebalem i wyszlo ze te CX to nic innego co C200. Roznia sie tylko kolorystyka. Sport-elite sprzedaje C200 z wiazaniami SL100 Promo i plyta CP9 za blisko 1000zl. Dla Makro jest specjalna cena niecale 700zl, bo to duza siec handlowa. 300zl zostaje na karnety i instruktora. Dla osob ktore jezdza rekreacyjnie nie ma sensu inwestowac w sprzet z gornej a nawet sredniej polki - taka jest prawda. Zapewne wlasciciele sklepow narciarskich, wypowiadajacy sie na tym forum, gryza teraz wargi ze zlosci, ze takie Makro zaniza im ceny na rynku, ale nie ma co sie tym przejmowac. Podstawa to nie dac sie wpedzic w obled. Wszystkie narty z tego przedzialu cenowego to sprzet robiony na zamowienie Makro. Sa to narty katalogowe przemalowane na inny kolor i sprzedawane pare stow taniej. Wszystkie firmy tak robia. Powodzenia na stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Mam nadzieje ze Heady beda mi sluzyc przynajmniej 2 sezony, bo jako poczatkujacy to pewnie nie bedzie mialo znaczenia co tam sa za magiczne systemy ;-) Zakupy w Makro t jednak jedna wielka zagadka i trzeba sie rozgladac ... razem z kumplem zakupilem te narty ja na 165 cm a on 175 cm i czy moga sie roznic miedzy soba te dwa (identyczne na pozor) modele .... ja dostalem wiazania Tyrolia SL100 ABS a kolega to samo tylko bez ABS ;-) Trzeba byc czujnym w Makro. Zostalem pozytywnie zaskoczony.

Jako totalny amator ciesze sie ze mam swoje narty i bede mogl na nich smigac, teraz to jest najwaznejsze, snieg i szus ;-)

Juz mam termin wypadu 16.I do Białki Tatrzanskiej jak ktos bedzie to moze sie spotkamy, napewno poznacie mnie na stoku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head CX w Marko

Niestety potwierdzam, że w MAKRO maja jakies podróby.

Miałem Dynastary Speed SX 63 - model gigantowy i połamały się przy ostrym skręcie ;)

Tuz przed przednim wiązaniem narta po prostu trzasnęła aż miło. Zaliczyłem glebę, bo prędkośc była niezła i dobrze że nic mi sie nie stało.

I co było w środku zamiast "wood core" ???? Jakis SHIT CORE - paździerz chyba ;)

W MAKRO chyba tylko narty do jazdy na Puchatku (Szklarska) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...