Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sprzęt


Voyo

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak: jeżdżę szybko. Na krechę aż do uczucia utraty kontroli nad nartami i wtedy długimi zakrętasami (a adrenalina skacze). Jestem tu nowy, więc nie wiem czy wyzywacie młodych za taką jazde, no ale wiedzcie że w życiu zderzyłem się z innymi narciarzami tylko z 5 razy, z tego dwa razy nie z mojej winy i nic mi się jescze złego nie stało :]

Dobrze, więc ten wstęp miał was zapoznać z moim stylem jazdy. Mam kilka pytań:

Pytanie 1. Mam już za małe buty i chcę kupić jakieś nowe za mniej więcej 400 zł. Od qmpla słyszałem, że DOBRE buty kosztują ok. 600 zł, co dla mnie jest ceną OBŁĘDNĄ. Czym się właściwie różnią butki za (powiedzmy) 300 zł od takich za np. 700zł? Aha - jaki model byłby dla mnie dobry?

Pytanie 2 (z ciekawości). Mam Atomiki C7 (albo C6, nie pamiętam :]). Jeździ mi się na nich przyjemnie, chociaż czasem czuję, że są z deczka za wolne jak na mnie, uczucie to się pogłębiło gdy pożyczyłem jakieś twardsze narty Salomona. Czy jest jakaś szansa, że dałbym radę sprzedać moje dechy i kupić za podobną kwotę jakieś inne, szybkie narty? Aha - i czy bym się na nich nie zabił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt

Aha, sorry że piszę w temacie: Ogólne, ale dopiero po napisaniu tego posta spostrzegłem, że jest coś takiego jak "różne działy forum". Jak na tym forum istnieje taka osoba jak admin/modek to proszę o przeniesienie tematu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt

mysle ze dla Ciebie takie zjazdowe 215cm firma obojetna bo i tak nie ma to znaczenia. Buty jakie kupisz moga byc i takie za 40 zl bo szkoda kasy. Na koniec polecam trase narciarska najlepiej czarna (po godzinach otwarcia) i ZABIJ SIE SAM TY DEBI.......WATY KRE......NIE NO POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt

Gdyby taki debil jak ty wjechał mi w moje dzieci to wsadziłbym ci kijek do du.. tak żebyś zapamietał, że jak nie panujesz nad nartami to wynocha na oslą łączke. W cywilizowanych krajach ze stoku zwilnełyby cie psy ale u nas to takich dupków jest duzo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt

Voyo fatalnie trafiles :) Twoja opowiesc jest urzekajaca, pod warunkiem ze fundowana w barze nastoletnim panienkom, a nie tutaj. Jazda na kreske jest bardzo latwa, potrzebny jest tylko ...brak wyobrazni. Wspinacze mowia, ze loty (po odpadnieciu) nie sa niebezpieczne, bo niebezpieczne sa dopiero touchdowny hihihi Mam nadzieje ze Twoje wyobrazenie o narciarstwie zweryfikuje jakies drzewo (one sa cierpliwe w "wysluchiwaniu" takich jak Ty) a nie Bogu ducha winna inna zywa Istota, lub cala ich kolejka przy orczyku, brrrr. strach pomyslec Chlopie

Sorki ze tak brutalnie, jesttem przeciwny "zyczliwemu" poklepywaniu z wyrazem politowania na twarzy przez starych wyjadaczy mowiacych - co Ty wiesz o narciarstwie?

...skret STOP - sprawdz co zacz i pocwicz - potem bedzie nam latwiej rozmawiac bez poklepywania po ramieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...