Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jeszcze jedno kaski we wloszech


meme

Rekomendowane odpowiedzi

slyszalem ze w austri od nowego roku czyli 2006 jest obowiązek kasków dla wszystkich bez wzgledu na wiek...

a jak jest we wloszech?? czy na pewno do 14 roku zycia , czy moze jednak podobnie jak w austrii wszyscy maja miec kas, pytam sie bo moja córka w 2006 zacznie 14 lat i musze jej kas kupic... i jeszcze jak jest z policją na stoku , czy rzeczywiście sprawdzaja wiek dziecka i moga wlepić mandat?? o kask??

proszę o odpowiedź, pozdrawiam meme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno kaski we wloszech

KUP , PO PROSTU DZIECKU KASK, NIE OGLąDAJąC SIę NA TO CZY MUSISZ CZY NIE !!!!

Ludzie !!! To przecież chodzi o bezpieczeństwo Waszych dzieci a argumenty czy będzie mandat czy nie, są po prostu żenujące ! Moi synowie od pierwszego... sorry , drugiego dnia swojego narciarskiego życia ( a jeżdzą już 10 lat ) wożą garki na głowach i nieraz już przyznawali, że pewnikiem uratowały im życie. Sam wożę łeb w kasku od czterech lat i nie rozumiem już jak można jeździć bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno kaski we wloszech

Narciarstwo to bardzo urazowy sport, ale trudno zawinąć dzieci w kołdrę aby się nim nic nie stało. Możemy zrobić chociaż coś dla bezpieczeństwa głowy założyć kask - więc zróbmy to. Jeżdżę w kasku dla mojego bezpieczeństwa teraz jestem po 30-tce wyglądam w nim głupio wiem, ale mimo to 3-letniemu synkowi kupiłem garczek bez zastanowienia. Myślę że nie trzeba mówić takich rzeczy osobie mającej 14 letnie dzieci . Przecież to nie jest wielki wydatek, trzeba tylko córce wmówić że wygląda szałowo i chłopaki i tak będą się za nią oglądać – „ Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno kaski we wloszech

Mioi znajomi mają 2 dzieci i 3 lata temu w czasie wspulnego wyjazdu na narty mój 4 letni syn jeżdził w kasku a ich dzieci(9 i 8 lat) bez, zapytałem dlaczego nie kupi im kasków usłyszałem że nie potrzebują "acha"-pomyślałem i nie drążyłem tematu więcej.......

Dwa lata temu w Wiśle albo w Ustroniu ich syn miał czołowe zdeżenie z drzewem. Skończyło się tylko na: wybite 4 zęby złamany nos i ileś szwów na twarzy kareyka na stoku, szpital - to chyba nie są atrakcje które powinny towarzyszyć narciarstwu......

W zeszłym roku znowu spotkaliśmy się na nartach na Wielkiej Raczy i dzieci już miały kaski ale nie miałem odwagi spytać dlaczego teraz potrzebują.

Pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno kaski we wloszech

W Austrii NIE MA OBOWIAZKU KASKOW (tyle razy juz to bylo walkowane) tylko Wlochy do 14 r.z. A swoja droga to przychylam sie do opinii Kolegow ,ze w kasku powinno sie jezdzic, a wiek jezdzacego nie ma nic do rzeczy. Pozdrawiam .Beata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno kaski we wloszech

Cała moja rodzinka jeździ w kaskch czyli ja , żonka , syn 12 lat na parapecie i córka 7 lat narty . Nikt nie marudził nigdy że kask mu przeszkadza, lub że nie chce jeżdzic bo to obciach czy coś innego wręcz przeciwnie. Osobiście mam kask salomona typu AF lekki i uważam że jest w nim lepiej (wygodniej)niż w czapce , lepiej utrzymuje stałą temperaturę na głowie nie mam takich objawów jak przy noszeniu czapki, kiedy przy zbyt dużym wysiłku wydziela się nagle duża ilość ciepła i nie wiadomo co z tym zrobić, czy zdjąć czapkę na wietrze czy nie , nie wspominając o względach bezpieczeństwa.

Zresztą wydaje mi się że po mału kreuje się moda na jeżdzenie w kasku, kaski nie są już tak jak kiedyś śmiesznymi łupinkami ale dzieki ciekawemu wzornictwu wspaniale wpisują się w cały ubiór narciarza.

Pozdro w Nowym Roku dla wszystkich prawdziwych narciarzy, a na pochybel tym którzy na stokach pełnych ludzi jeżdżą na krechę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...