Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Krzeslo w Korbielowie iwarunki -moje doswiadczenia


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

no wiec wczoraj bylem w Korbielowie.

W koncu ruszylo krzeslo - nawet bylo ZA DARMO a jak wiemy cos tanio w Korbielowie to juz HECA a cos za darmo to SZOK !!

Pewnie daltego bylo za darmo, ze Panowie z obslugi uczyli sie jak wpuszczac ludzi i wypuszczac z wyciagu .... smiech na sali....

Ogolnie chodzi to nie najgorzej, a na pojemnosc stokow na gorze jest w sam raz, moze nawet pojedyncze byloby lepsze :) (zart). Wczoraj od rana ludzie wyjezdzali i byly srenio przyjemne kolejki, takze jakby krzeslo bylo na 6 osob to bylaby masakra.

Aaaa i te stare naklejki po bodajze niemicku OLD SQL

Ale w koncu mozna wyjechac na Szczawiny !!!

W marcu/kwietniu bedzie super :)

Szkoda , ze dalej nie zmienily sie dwie stare wady:

1. nie wypuszczanie ratrakow w ciagu dnia - skutkuje poteznymijak zwykle muldami oraz sniegiem rodzaju "cukier na lodzie" ....

2. zjadanie pkt z karty - znowu widzialem wiele osob kurwujacych na system. Jak zwykle -kupili pkt na konkretny (zwykle ostatni) wyjazd i nagle okazuje sie, ze im zabraklo !!! TO JEST ZLODZIEJSTWO MOSCI PANOWIE !!

Odkad sam tego doswiadczylem rok temu, kupuje tyko calodzienna karte.

Poza tym pogoda cudowna :) i wiele osob idzie na szczyt !!

Pozdrawiam.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzeslo w Korbielowie iwarunki -moje doswiadczenia

hehe no właśnie . To super cudo techniki ma podobno 25lat i miało byc zezłomowane w Austri , tak twierdzili miejscowi z obsługi dodatkowo juz po pierwszej próbie uruchomienia urwał sie jakiś tryb ,co poskutkowało tygodniowym opóźnieniem . Pozatym czy to prawda że napęd tego krzesła jest spalinowy???. Byłem tam tydzien od 09.01.06i warunki super lepszych dawno nie było

Pozdro Radzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzeslo w Korbielowie iwarunki -moje doswiadczenia

Zesłomowane nie w Austri bo nie z tamtąd ten złom przytargali tylko na Słowcji konkretnie w Lalikach na Wielkiej Raczy.

W jego miejsce biedni Słowacy postawili sobie Telemixa(kombinacja szustki krzesła i gondoli- ponoć 4 taka kolejka w europie z POMY)

Z napędem spalinowym kolejki na pilsko to nie prawda na 100% chodzi na prąd co nie zmienia faktu że miejsce tego cuda jest na złomie.

pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet do muzeum......

Jednorazowy przejazd tym muzeum w szczycie sezonu ma kosztować 8 złotych, dla porównania podam że w Białeczce najnowszym krzesłem które jest 6 osobowe. 6 razy szybsze i 6 generacji do przodu - a kosztuje też 6 zł.

pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet do muzeum......

Witam

Krzesło na pilsku nie jest ze słowacji z Wielkiej Raczy To tak dla wyjaśnienia:) I nie nażekajcie ludzie że postawili krzesło bo teraz wróciłem z Austri i tam są miejscami jeszcze takie same stare krzesła Do tego czasu były tam same orczyki i nikt nie narzekał a teraz się zaczyna popatrzcie na to z drugiej strony w Maju na pilsko nie da siewyjechać na góre orczykiem już ani zjechać trasą bo nie ma śniegu a teraz do maja na gorze można spokojnie będzie jeździć i nie trzeba będzie chodzić na nogach:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet do muzeum Pilsko i Żar, Szczyrk

Polak potrafi - kupi stare wyremontuje i kase zyskuje

Dlaczego nie powatało nowe 4 osobowe krzesło na kolejne 25 lat tylko na 2 lata i się zepsuje

Kolejka na GÓRE ZAR - stare wagoniki z Gubałowki odnowili

otwarcie z pompą , orkiestra 20 grudnia i awaria - kontrole techniczne i ruszyli dopiero w Walentynki czyli 14 lutego dali wyjazd po 1 zł . tak to jest w Polsce otwarcie i pózniej naprawa 2 miesiące.Teraz ZAR fajnie chodzi, ale ceny podnieśli i kaucja za karte 15 zł

W Szczyrku jeżże tam od podstawówki nic się ie zmieniło a mam już 40 lat wyciag stare , parkingów brak -

Jak w Bielsku powstaje TESCO czy AUchan to budują objazdy i skrzyżowania - my narciarze żyjemy w XIX wieku jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w na koniec sezonu sie przyda :)

NO podsumowujac ,

dzieki Bogu , ze jest - na koniec sezonu na pewno sie przyda.

Nikogo nie zachecam do jazdy kwiecien/maj bo sam lubie pojezdzic bez tloku...mmmmm posiedziec w sloneczku z piwem....mmmm.....takze nie jedzcie.

Zreszta i tak na Miziowa do samej gory orczyk nigdy nie jezdzi

Pozdrawiam.

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...