Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

"FRAJDA" wróciła niestety


1973marcin

Rekomendowane odpowiedzi

w zeszłym roku podczas ferii warszawskich w wiśle pojawiła się frajda, niestety w tym roku to się powtórzyło. Na stoku jest kilka grup dzieci z opiekunami tylko te grupy trochę za duże (20 dzieci +2 opiekunów), jazda z taką grupą powoduje niebezpieczeństwo dla innych korzystających ze stoku, sposób opuszczania stoku też nie jest do końca taki jak powinien być (schodzili z górki po jezdni dosyć luźnym szykiem, jezdnia jest w lesie i jest dosyć stromym podjazdem), :((( teraz trzeba czekać aż się ferie skończą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FRAJDA" wróciła niestety

denerwuje mnie to na maxa... takie cioty co sie uczą i jadą 10km/h przez całą szerokosc stoku...

ale jest na to sposob =D raz trzeba smignac komus 80 na godzine przed nosem (najlepiej po nartach) i sie oduczą jezdzic całą szerokością :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FRAJDA" wróciła niestety

nie chodzi o to żeby komuś zrobić na złość albo być zagrożeniem dla innych tylko o ogólne bezpieczeństwo i może jakiś rodzic który posłał z nimi dzicko czegoś się dowi bo na swojej stronie piszą ze grupy będą 10-12 osób co wg mnie i tak jest za dużo to potem się to mija z prawdą :(( można poczytać na ich stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"FRAJDA" wróciła niestety

No wczoraj taki jeden śmignął koło mojego KS'a uczącego kolegę i na dole, koło wyciągu dostał w paszczu ! Niedość , że facio napity nieźle to przy okazji zero kontroli na nartach.

Szkoda , że młody pewnie złamał kosteczkę w dłoni, bo nie żałował specjalnie gostkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...