Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Naszywki skionline.pl


Mike1989

Rekomendowane odpowiedzi

Naszywki skionline.pl

Nie licz na nie, bo są chyba tylko dla wybrańców. Ja na swoje czekam od 31.10.2005 ;)

do JC: nie żebym się czepiał, ale takie są fakty. Również nie widzę sensu dalszego wysyłania zdjęć do galerii. Moje fotki z Pitztal'u niestety się nie ukazały. No chyba, że są jeszcze w obróbce od 16.12.2005.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszywki skionline.pl

Hmmm? Dziękuję, dziękuję....

Czasami wypada się przypomnieć i to nie dlatego, że ja zapominam ale dlatego, że nasza poczta działa jak działa! .. o czym przekonało się kilku forumowiczów, a ja wielokrotnie.

Co do galerii, czy pierwsza została zamieszczona 18.12 czy może się mylę? O tym nie napisałeś ... nie żebym się czepiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszywki skionline.pl

JC spokojnie! Wiem, że pewnie droga była męcząca, ale daj na luz ;)

Trochę specjalnie tak napisałem, aby wywołać odzew.

A więc po kolei:

1. O naszywkach przypomniałem się np. gdy wysłałem fotki do galerii oraz conajmniej raz na forum. Na tym poprzestałem (nic na siłę).

2. Fakt pierwsza galeria z Hintertux'a została zamieszczona 18.12, ale pisałeś 21.12, że fotki z Pitztal'u są przygotowane. A myślę, że zdjęcia z Pitztal'u warte są pokazania. Mnie osobiście Hintertux nie zachwycił, natomiast Pitztal bardzo, choć to ośrodek zaściankowy (jak ktoś gdzieś napisał). Trasy puste oraz super przygotowane, a noclegi tańsze.

3. Powraca temat opisów ośrodków w Czechach, a właściwie ich brak. Temat był poruszany nie tylko przeze mnie, a widać na forum, że dużo osób - szczególnie z zachodniej Polski - jeździ w te rejony. Niestety jestem zmuszony korzystać z innych stron www, a wolałbym na moim ULUBIONYM SKIONLINE.PL !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...