Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kolekcja 2006/2007


weronika_s

Rekomendowane odpowiedzi

Kolekcja 2006/2007

Zupełnie mi sie nie podoba ten nowy design! Najładniejsza narta Atomica to złota Sl 11 sprzed kilku sezonów. Jak juz mowimy o tych sl9 to powiedzcie mi czy dla dziewczyny dobrze jezdzacej 68kg 173 cm narta o dlugosci 150 cm bedzie ok? Czy będzie stabilna? A moze brać 160cm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Kolekcja 2006/2007

Fischer jest ladniejszy niz w tym roku.

Tak wg mnie :)

Design wrocil do podobnego, jaki byl w zeszlorocznej kolekcji.

Doszlo za to pare innowacji, ale o tym juz kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja 2006/2007

W tym roku fischer wg mnie cienko wypadl jesli chodzi o wzornictwo - za duzo kolorow. Poprzedni model zdecydowanie ladniejszy, skromniejszy ale bardziej elegancki ;) Czarny kolor i ostry zółty ładne połączenie. Wiecej czarnego malo zółtego - ideał :)

Zobaczymy jaki bedzie model na przyszly rok, wlasnie sie waham pomiedzy

Atomiciem SL9 a Fischer Rc4 RACE SC - może mnie dizajn przekona :P chociaz staram sie tym nie kierowac przy wyborze desek. Chyba że wyjątkowo mnie urzeknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja 2006/2007

Heheh a ja juz widziałem Rs4 na sezon 06/07 znowu są czarne tylko teraz nie ma tego jaskrawego zołtego no ale są czerwone elementy :P heheh i zaje***** płyta przy Wc Sc . Widziałem tez Atomica Sl 12 na przyszły sezon naprawde ładna (biało-czerwona) narta szkoda ze tylko z wyglądu ... pozdrowionka Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...