Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Strona internetowa?


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam pytanko zwiazane ze stronkami. Bo normalnie nie kapuje strona Spyder.com jest strona rossignola jest i wogole fajnie , ALE dlaczego nie moge znlezć strony Phenixa np cały czas próbuje znalezc i kapa.

Aha i mam jeszcze jedną opcje szukam firmy która szyje gumy narciarskie i podobna takaż istnieje we Wrocławiu moze któs sie orientuje.

Z góry dziekuje/.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa?

Strona vphenixa na ten sezon jest inna niż była do tej pory - gorsza: za dużo na niej technicznych informacji a kiepska prezentacja kolekcji. Ale i tak w sklepach u nas kiepsko z dostępnością kolekcji a jeśli już jest to z zeszłego sezonu(nawet ładnie przecenione 50%) tylko przez "pająki oblezione".

Jeśli nosisz się z zamiarem zakupu kurtki czy spodni to polecam super wygodna trwała odzież.... jeśli jesteś z Stolycy to nie masz wyjścia tylko Spyder.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa?

Dzieki wielkie!

Niestety pajaka juz miałem i kicha sezon i do ciorania po miescie sie teraz nadaje a kupiłem w SkiTeamie w W-wa i tyle kasy (3199zł) , w zeszłym sezonie nabyłem Phenixa na wyprzedarzy i jestem z niego zadowolony na maksa nic nigdzie sie nie wyciaga i wyglada niezle. A jeszcze wczesniej miałem kurtke Killy i tez sezon pojezdziłem bo nitki na plecach powychodziły , a ta skóra na kołnierzu po dwóch praniach pomarszczyła sie i biała zrobiła. :) Niemiałem okazji jeszcze Descenta przetestowac, ale z tego co wiem to jakosc taka jak Phenixa.

Co do naszych kurtek w sklepach to w Maksie te Phenixy to jak podróbki wygladaja mało tego najdroższa jaka znalazłem w Katowicach to 2199zł i pani powiedziała ze to jest najlepsza :). Cos w tym roku tylko pajaki i pajaki mają, a ja nieprzepadam, na Olimpiadzie to te Phenixy jakos wypaśniej wygladały, a u nas cos mi sie to nie widzi. Niewiem moze to moje takie odczucie, ale cos w tym jest .

Jeszcze raz dzieki za info. Chyba musze jeszcze troche pocwiczyc hehe.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa?

witam

Przymierzam się do wymiany kurtki na przyszły sezon. Planowałem jak to mówicie pająka ze względu na to, iż mam takie spodnie. Ze spodniami wszystko OK ale jak czytam i to w różnych miejscach, że pająki kiepskie to się zastanawiam czy warto.

Co z nimi nie tak konkretnie,g...no mnie interesuje, że noszą to tylko szpanery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona internetowa?

Kurcze???!! A ja juz drugi sezon w Alpinusie i nic....nawet sie specjalnie nie zabrudziła, nie mowiac o przemakaniu czy o zgrozo pekaniu szwów itd...

No, a kosztowala tylko 500zl. Co do szycia i wygladu mnie sie podoba. To chyba najwazniejsze. Małzonka ma "Bergsona" za 380 zl czy cos kolo tego ( po przecenie) i tez nic...;-) sie nie dzieje. Co do kroju i wygladu naprawde niezle wyglada.

Tak ze, moze warto czasem wyłaczyc telewizor??? :))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Obrazy ?

Szczerz mówiać gó...o mnie to obchodzi jak to wyglada w opisie. Fakty sa takie ze kupowałem kurtki róznego typu, a poniewaz jezdze juz 20 lat na nartach to były czasy Columbusa, Alpinusa, Dupusa które poszły w las.\

Dzisiaj mamy różne sprzety od Iguany (swietne kurtki- ładnie wygladaja ) , do Descenta. Ceny od 300zł do 7000zł w zależnosci od grybości portfela.

W dzisiejszych czasach wszytko im droższe tym ma wiecej bajerów lepsza technologie itp. np: samochody , hulajnogi, Tostetry. Wracajac do tematu to przejezdziłe wszelakie kurtki, niektóre rozpadały sie na treningach albo od zabawy na sniegu. Pajak niewytrzymał "Body" na rekawach sie powycierał i wyglada jak szmata. Kupiłem Phenixa i jest juz lepiej . Zero wystajacych nitek (Jak u Killego), zero poprutych rękawów, poprostu idealnie.

Co do wyglady to chyba jak kupuje kurtke za trzy klocki to fajnie by było zeby wygladać jak człowiek, Bo pacjentów z W-wa to odrazu mozna wypatrzyc (na sobie 20000zł i jak to sie mówi "FURA GWIZDA, SZOFER PIZDA")

Pozd Adam

P.S Co do obrazania sie kolego andrew-w to nie mam o co ? Zle interpretujesz fakty . Bo co to za Czarny co kurtke kupuje z powodu ceny , A co ja kurna metke sobie mam przykleic ile dałem czy jak? Kupiłem , Mam, I jezdze, -nie? Raz takiego pacjenta wyczaiłem w kolejce na Jawo miał cene gogli przyklejoną :) , ale sobie wygladał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Obrazy ?

Proszę mi tu całej Stolycy do jednego mianownika nie sprowadzać. Ja jestem z W-wy i w Bergsonie jeżdżę. Nie mam zamiaru sadzić się na Pająka...

Dajcie już sobie spokój z tymi przycinkami, bo to niestety bardziej o Was źle świadczy...

Pozdrawiam

Niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...