Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu


ryba

Rekomendowane odpowiedzi

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Alez to właśnie Ty generalizujesz pisząc, że bez unifikacji to jest be, a z unifikacją cacy!

Ja wiem jedno - Akademia Carvingu to świetna szkoła i wcale mnie nie obchodzi czy ktokolwiek z instruktorów ma tam papiery czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

A moze Ty Raceman jestes takim niespelnionym instruktorem, ktory np. na CKI oblal jazde sportowa ? :)))))))) No coz.... nie martw sie, troche pojezdzisz i moze kiedys dorownasz do najlepszych w tym kraju. :))))

Do zobaczenia na stoku.

A forum jest po to by kazdy mogl wyrazic swoje zdanie.

Ja mam swoje, ktos inny ma swoje i te zdania nie zawszem usza sie zgadzac.

Choc, jak czytam co niektorzy pisza, to wlos sie jezy na glowie, mimo tego, ze nie ma go wiele. No ale.......

Juz sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Sorry Bobic, że Ciebię dręczę ale wyjaśnij mi: Małgorzata N. ma zrobionego instruktora - to wcześniej sprawdzałem, szkoła chyba nie ma licencji czy coś takiego. To czego Ty się czepiasz ? Szkoły czy instruktora ?

pozdr,

Ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Co do Malgorzaty N. to sie mylisz - nie chce poruszac tego tematu, bo nie czepiam sie jej, ani szkoly, tylko wyrazam swoje zdanie, ze nie zaufal bym (ja osobiscie) szkole bez licencji, czy instruktorowi bez papieru.

Wy macie inne zdanie, co jest jak najbardziej wskazane i nie wiem po co u niektorych te emocje.

Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Czy ma papiery, czy nie - nie wiem, zreszta nie ona jest tutaj punktem dyskusji.

Ja zapodalem temat, cyz zaufalisbyscie Szkole, czy instruktorom bez licencji.

Dzieki za odpowiedzi, byly mi bardoz pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Dla mnie jest jeszcze jedna dziwna konotacja: Ty Fischer, Akademia Fischer a brak współpracy nad wyraz widoczny. Nie moja sprawa, jeżdżę na Atomach :) ale niesmak pozostaje.

pozdr,

Ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Nie no trochę przegiąłeś - chyba jednak urządziłeś sobie malutką krucjatę przeciwko Małgosi - jeżeli nie jesteś pewien jej papierów. Trzeba było jasno rozgraniczyć szkołę i instruktora. A tak jak napisałem - wali Fischer w Fischera - kompletnie bez sensu - a dzięki tej szkole parę osób zakupiło sobie przyszłoroczne dechy a ja testowałem WC. Niesmak pozostał.

pozdr,

Ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Nie no, nie przegialem :)))

Nie urzadzma krucjat na oficjalnym forum ;)))

Nie padlo z moich ust ani razu slowo, ze Akademia, czy Pani Malgosia jest Be.

Mnie interesowalo jedno - co sadzicie o szkoleniu bez papierow i odpowiedzi dostalem za co dziekuje.

Co do Fischerow - to nie rozumiem co ma zakup nart, do szkoly i dyskusji na forum, ale niewazne.

Ciesze sie, ze mieliscie okazji kupic narty na wyjezdzie.

Czy niesmak pozostal ?? To Twoje stwierdzenie.

Dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

"Co do Fischerow - to nie rozumiem co ma zakup nart, do szkoly i dyskusji na forum, ale niewazne."

Przedstawiciel Fischera nie pojechałby z autoryzowaną szkołą Fichera na szkolenie i publicznie o tym pisze. Czyli w domyśle należy jeździć z innymi szkołami/markami i testować/kupować inne marki ?

to miałem na myśli.

Śpij dobrze, sezon już niedługo,

pozdr,

Ryba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

tak teraz już załapałem :))

i zgadzam się z Bobikiem- jak ktos bierze kasę za nauczanie , powinien być wiarygodny , czyli mieć jakies tam ( nie znam się na tym ) aktualne papiery. Wtedy ma się pewność , że przynajmniej teoretycznie, ten ktoś jest przygotowany do tego , żeby uczyć jazdy na nartach. Oczywiście same papiery to nie wszystko -umiejętności rzecz równie ważna. I nie chodzi tylko o jazdę na nartach , ale o sposób sprzedawania wiedzy, metodykę - sa po prostu lepsi i gorsi instruktorzy.Niekoniecznie bardzo dobry narciarz będzie równie dobrym instruktorem , czy tez trenerem. To rzecz znana nie tylko z narciarstwa .

Sposób weryfikacji kwalifikacji danego instruktora , czy tez szkoły - to już zupełnie inna historia . W naszym pięknym kraju z reguły rzeczy proste są nie do rozwiązania, więc pewnie długo farbowane lisy z napisem INSTRUKTOR na plecach będa żerować na początkujacych narciarzach

Ps

chyba ,ze ktoś bez papierów uczy za darmo - to nawet jak nas nic nie nauczy , przynajmniej nie stracimy kasy, a kilka godzin na świerzym powietrzu to rzecz bezcenna :) i wtedy jet OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

jakieś tam papiery ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

no tak - jakies tam papiery - złe określenie ( po co tyle zaków ???). Chodzi o np. certyfikaty ( czy jak je zwał) wydane np. przez SITN , PZN. Nie jestem instruktorem i nie mam ambicji nim zostac , natomiast na dzisiaj sytuacja jest taka , że jak będę chciał , to zrobię sobie napis na kurtce "instruktor" i zacznę "nauczać" bo kto mi zabroni ?

Mnie po prostu trochę śmieszą i trochę wkurzają historie typu : dzieciaki wyjeżdzają na zimowisko , grupę ma prowadzić instruktor narciarstwa ( za którego płaci się extra kasę ) a okazuje się , że to jakaś pani lub pan od

wf-u , który " dobrze" jeździ na nartach.

To tyle na temat - jest to moja opinia , z którą część sie może zgadzać , reszta nie musi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjazd szkoleniowy z Akademią Carvingu

Niestety widziałem w zeszłym sezonie na Pilsku panią profesor z AWFu uczyła swoich studentów, jak to widziałem wszystko opadało łącznie z ..... Zyskalem, bo studentki miały mnie za mistrza.....haha.

Pozdrowka

Ps. Do Bobka. Nie jestem niespełnionym instruktorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...