Narty - skionline.pl
Jump to content
lika

Aplikacja iOS

Recommended Posts

Podpytać zamierzam zacne towarzystwo.

Zauważyłem iż wielu takową używa. Jaką możecie na narty polecić? Zależy mi na podstawowych statystykach, prędkości, dystansu, różnicy poziomów dystansu itp. Świetnie jeśli była by naniesiona jakaś baza ośrodków narciarskich, szczytów. Nie mam czasu na testowanie, dlatego zdam się na wasze opinie.

pzdr

Jeszcze z kwartał i na forum będą pytania typu jaką appkę polecacie do pojeżdżenia na nartach  🤣

Ja tam czasem zerkam co gopass naliczy, na innych stokach nic nie używam. 

10 minut temu, pasazer85 napisał:

Jeszcze z kwartał i na forum będą pytania typu jaką appkę polecacie do pojeżdżenia na nartach  🤣

Ja tam czasem zerkam co gopass naliczy, na innych stokach nic nie używam. 

Gratulacje, cynizm pierwsza klasa. akurat z tym gopassem to nie takiej odpowiedzi spodziewałem się po kimś tak "doświadczonym" - posiadam. Wyobraź Sobie nie każdy żyje SMR i TatryMountainResort. Są jeszcze "odmieńcy".

Nigdy nie zrozumiesz dlaczego masa ludzi wyemigrowała na skiforum.pl, nie tu czubek nosa.

2 minuty temu, lika napisał:

Wyobraź Sobie nie każdy żyje SMR i TatryMountainResort. Są jeszcze "odmieńcy".

Wiem, ja też nie spędzam tam całego sezonu ;) 

6 minut temu, lika napisał:

Nigdy nie zrozumiesz dlaczego masa ludzi wyemigrowała na skiforum.pl, nie tu czubek nosa.

nawet nie próbuje..., zostanę tu ze swoim cynizmem ;)

PS ten mój kolega mówi że też korzysta ze SkiTracker 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By piter100
      Cześć
      Revolut to usługa z której korzystam zaledwie od kilku tygodni, a już nie wyobrażam sobie bez niej życia. Dzięki niej moje zagraniczne wydatki stały się zauważalnie niższe niż do tej pory.
      W aplikacji dostępna jest wirtualna karta płatnicza, która jest wystarczająca do korzystania z zagranicznych sklepów, na przykład Amazona lub Aliexpress,a także można zamówić tradycyjną kartę płatniczą.
      Nie ma tu konta w banku - mamy tylko kartę. Karta jest pre-paid - czyli musimy zasilać konto środkami z banku lub innych form płatności (np. Apple pay,Android pay) Karta ma najmniejsze, najtańsze (bez spreadów) różnice kursowe dla większosci walut - i darmowe (ale z limitem kwoty miesięcznej) wypłaty walut za granicą. Gdy założymy konto w appce i dostaniemy wirtualną kartę - możemy zamówić też fizyczną kartę,przyjdzie do tygodnia czasu. (U mnie premium była już po 2 dniach).
      Korzystając z revoluta - szczególnie w przypadku niestandardowych walut zapłacimy za nie zdecydowanie taniej. Nie ma tu spreadów na których zarabiają banki - karta sama obsługuje wszystkie waluty po kursach międzybankowych.
      Jak działa revolut?
      -appka jest integralną częścią karty
      -karta to prepaid - trzeba ją zasilić
      -karta ma  wiele walut - m.in. USD, EUR, GBP oraz PLNy W tym samym czasie możemy mieć wiele sald. Karta sama dobiera odpowiednią walutę do transakcji.
      Przykład: robimy transakcję w jenie. Karta to wykrywa i sama przelicza JEN do EUR albo PLN po kursie międzybankowym i tyle EUR czy PLN ściąga z Twojego salda. Bez żadnych przewalutowań na poziomie VISA/MC czy banków.
      -dodatkowo na smarfonie każda transakcja wyświetla się w postaci POPUP powiadomienia
      -jeśli chcesz z bankomatu te jeny wypłacić - do równowartości 200EUR miesięcznie zrobisz to za darmo(w wersji premium 400EUR),póżniej pobierają prowizję 2%.
      Dodatkową opcją jest możliwość wykupienia ubezpieczenia-także narciarskiego.O tym więcej możecie przeczytać tutaj:
      https://subiektywnieofinansach.pl/revolut-ubezpieczenie-medyczne-za-granica-pay-by-day/
      więcej:
      https://www.revolut.com/pl/
      Może się komuś przyda.....
      Pozdrawiam

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...