Narty - skionline.pl
Jump to content

lika

Members
 • Posts

  513
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

lika last won the day on March 13

lika had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lika's Achievements

Stary wyjadacz

Stary wyjadacz (4/6)

410

Reputation

 1. Jakaś osobliwa mijanka?🤔
 2. Kapitalnie w tej Muszynie ze zdjęć wnioskuję. Znajomy opowiadał a ja niedowierzałem.
 3. Inwestycja nie narciarska, aczkolwiek wzbudzająca dużo kontrowersji, niesmaku i nieufności. Polana Stumorgowa pod Mogielicą zmieni swoje oblicze na lepsze czy gorsze? Więcej tutaj:
 4. 1. Hala Pośrednia - Wierch Pośredni, tłumaczę to jako sposób na rozładowanie tłoku na niebieskiej kanapie. Do tego może rozszerzą miejsca do parkowania w tym rejonie. 2. Czyrna - Hala Skrzyczeńska, podobnie jak wyżej większa przepustowość a przy okazji Bieńkula. Bez dodarkowych miejsc parkingowych nie powinno się obejść. Podstawa to jednak przejazd nad drogą i to w obu kierunkach.
 5. Czyli kanapa pod Bieńkulę? dobrze wnioskuję? Przy okazji sposób na rozładowanie zatorów na gondoli?
 6. Uwagi słuszne ale: w pracy przemierzam od kilku do kilkunastu kilometrów dziennie - nierzadko w ciężkim obuwiu. Czasem zmieniam na coś lżejszego - choć nie jest to zalecane przez wzgląd na charakter pracy. Drugie: co rozumiesz pod pojęciem: na początek Sezonu? Wędrówek? w poprzednim sezonie chodziłem naprawdę sporo, nawet na grzyby jeżdziłem na strome zbocza Trzecie: Chyba ta twardość daje w kość. Podejścia jak sarenka, w dół bóle. Choć uprzedzając kolejne punkty obtarć odgniotów nie odnotowałem. Może polecicie w takim razie coś bardziej "elastycznego"?
 7. W Tunezji ON tankowaliśmy dziś za ok. 3.09PLN. pozdrawiam serdecznie.
 8. Co nie zabije to wiadomo - wzmocni. Za rok mamy tutaj piękną re-relację. Współczuję aczkolwiek zarazem zazdroszczę. Każdej kropli potu, doświadczeń.
 9. Witam. Do pasji górskich zimowych od roku postanowiłem dołączyć te letnio - jesienne. Pytanie więc z perspektywy trekkingowego górskiego laika. Chodzi o buty, Adidas Terrex Swift R2. Używane przeze mnie na Mogielicę i Skrzyczne (pętla z Salmopolskiej) na dystansie 15-18 km nie sprawiały problemów, takie chciałem - twarda podeszwa lecz w miarę lekkie. Ponoć niezłe na podejścia dobrze trzymające - to się sprawdziło. W ten weekend podchodziłem na Śnieżkę - bez większych problemów, problemy i bóle zaczęły się dopiero przy 16 kilometrze (łącznie 21) zejścia dość ostrym zejściem na Pielgrzymy. Palce dość twardo odczuwały każdy krok w dół a i pięta niezbyt komfortowo ( może zbyt luźno związany but) zaczęła odczuwać zejście. Do tego ta kamienista nawierzchnia w KPN-ie. Choć stopy "obumierały", obyło się bez większych otarć i nawet teraz kolejnego wieczoru oceniając stopy - fizycznie i psychicznie raczej odżyły. Może to wina zbyt intensywnym obciążeniom im darowanym po zimowej przerwie? doprecyzuję iż zdecydowanie problem pojawia się przy drodze dół - stopie dociskającej czuby butów. Możliwe że moje stopy nie ą przygotowane na takie obuwie? Rozważam więc zakup innego obuwia, możecie cokolwiek w tym temacie doradzić? Męskie buty – Odzież, Buty, Akcesoria i Dodatki Najlepszych Marek. – Fitanu.com
 10. Gdzie oni ją tam upchną, bez wycinki nie ma szans.
 11. Trzymam kciuki za te inwestycje w szczególności za nowe szybsze krzesło. To wywinduje Szrenicę wysoko w czołówce topowych polskich ośrodków.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...