Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kolanko trzasło...


hiphop[

Rekomendowane odpowiedzi

kolanko trzasło...

miałem to szczęście w nieszczęściu że mi klkanko trzasneło o wypiętą nartę w kwietniu na zkaończeniu sezonu(Carvingsport)zrobiło się wielkie jak arbuz , byłem jeszcze tak ambitny(czytać GŁUPI) że wziołem udział w zawodach lecz po 3 przejeździe z powodu buli musiałem się wycofać, a to archaiczne krzesło co mnie na dół zwiozło; no nachwalić się nie mogę!

Całe lato dość dużo na roweże jeździłem, pomogło ale jednak go czasami czuję, lekarz powiedział żeby się z tym poprostu nauczyć żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolanko trzasło...

Faktycznie zły to moment....a jaka jest diagnoza? Zerwanie więzadeł? Ja zerwałem ACL końcem zeszłego sezonu (wyliczyłem sobie, że to najlepsza chwila, hihi;) 13 czerwca miałem rekonstrukcję...i zapowiada się,że wszystko będzie ok, choć to już trochę inne kolanko, ale nartki delikatnie już w listopadzia/grudniu uskutecznię, a zawody chyba dopiero luty...jedna rada: jak zerwane, to nie czekać, tylko rekonstruować jak najszybciej - a żeby sprawdzić, co faktycznie się stało, rezonans nie starczy, artroskopia dopiero daje 100% - im szybciej tym lepiej. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kolanko trzasło...

Maciusiu durnowaty, to że na rowerku jeździliśmy "normalnie" nie znaczy, że nartki nie będą delikatne, dam se na wstrzymanie;) A zibi-janoś już po trzech miesiącach po operacji jeździł, ha, czego nie popieram rzecz jasna, ale nic się mu nie stało, jak widać...

Pozdr.

Ps.jak idą pomiary bez k....i? smutno?! hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

kolanko trzasło...

Co Ci lekarz powiedział????!!!! Toż to jakiś wałkoń i nieuk a nie lekarz! Rany julek. Ja miałem zabieg w tamtym sezonie, jestem fizjoterapeutą z wykształcenia (między innymi :P) ale takiej bzdury jeszcze nie słyszałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...