Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?


lukas19821982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

zmieniam wlasnie gogle z uvex pocket pro na jakies kompatybilne z kaskiem i prosilbym o opinie, na ktore warto zwrocic uwage...interesuja mnie gogle z przedzialu cenowego do 320 peelenow, najlepiej zeby sie w nich dalo jezdzic przy swietle lamp wieczorem...to by bylo na tyle-z gory dzieks za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?

a czy warto kupowac te gogle z szybami lustrzanymi?czy takie szybki sa mniej trwale od zwyklych?bo z tego co wiem ich glowny atut to dobre odbijanie ostrego swiatla jak ktos np jezdzi czesto na lodowcu, ale zastanawiam sie, czy nadaja sie do jazdy w polsce w tym np na wieczorne wypady na sztucznie oswietlane stoki...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?

"np jezdzi czesto na lodowcu, ale zastanawiam sie, czy nadaja sie do jazdy w polsce w tym np na wieczorne wypady na sztucznie oswietlane stoki...?"

Takie to nabędziesz tylko w Erze!!!

A na serio to nie ma takiej szyby, która będzie zapewniała widoczność i ochronę oczu na lodowcu przy silnym promieniowaniu i ostrym świetle

oraz

zapewniała widoczność przy jeździ wieczorem na oświetlonym stoku.

... no chyba, że dokupisz drugą szybę neutralną, czyli białą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?

Oj... uważaj! Nigdy nie czyść szyby od wewnątrz jak zaparuje lub będzie mokra. To musi wyschnąć! A dopiero później miękką szmatką delikatnie można usunąć smugi i osad.

Przerobiłem to boleśnie na własnej skórze, a raczej goglach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?

Ja mam Carrera Kimerik lustrzana szyba zabarwienie szare i jestem z nich bardzo zadowolny,oprócz mnie moich dwójka dzieci mam modele juniorskie i są super ,a ty sam musisz kolor szyby dobrać do twoich prefrencji o jakiej porze najlepiej wybierasz się na narty i gdzie.Wieczorem używam gogli z szybą bezbarwną(Cebe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?

Witam

Alpina Quattroflex mimo czterech szyb bardzo elastyczne używane przez trzy sezony, zero rysek i zero parowania. Mam jeszcze Uvex supersonicS ale te już mają drobne ryski i przy niskich temperaturach i dużym wysiłku parują, ale za to jeżdżę w nich przy sztucznym świetle. Jeszcze raz polecam Quattroflexy znam jeszcze kilaka osób które nie zamienią tych gogli na inne

Postrufka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie gogle polecacie ze swojego doswiadczenia?

Po pierwsze witam na forum!!!

Po drugie - właściwe dodam pytanie - jaki jest najlepszy kolor szybki na jazdę przy sztucznym świetle - taki co daje stosunkowo największe wyostrzenie widzenia? Jak to wygląda przy zwykłym świetle, ale pochmurnej pogodzie?

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...