Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

co to za firma?


fosek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pod sam koniec ubiegłego sezonu kupiłem kask firmy BRENDA ( niezła cena i design), podobno jest to polska niezła firma produkujaca kaski i okulary - również narciarskie . Niestety kontuzja spowodowała to, że nie mogłem na stoku wypróbowac jak sie sprawuje kask. Czy ktoś z forumowiczów mógłby coś bliżej o firmie, a może ma jakieś złe lub dobre doświadczenia co do jej produktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za firma?

Kaski nie wiem, ale okulary przeciwsłoneczne super moę polecić, przedewszystkim nie gubią się bo jak zapłacisz 120 za nie to będziesz ich pilnował.

A firma Brenda jest firmą ogulnoswiatową i zajmuje się oprucz okularów przeciwsłonecznych i kasków jeszcze goglami narciarskimi i okularkami do pływana, a właściciele... pewnie Lexami se jężdżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za firma?

brenda to firma polska prowadzona przez dwóch braci Brendów.okolice stolicy .Gogli narciarskich nie znam ale zato okulary przeciwsłoneczne jak najbardziej w porzadku, zamawiają je zreszta w tej samej firmie co Uvex/Daleki Wschód/.Zarabiają kase to niech sobie jezdzą czym chca to ich kasa i ich sprawa.

art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...