Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.


wojtek_

Rekomendowane odpowiedzi

27 grudnia ja zatwardziały cepr z mazur wyjeżdżam w góry na narty pierwszy raz jade tam z całą rodziną.....moje dwa małe szkodniki i stara

cieszą się na ten wyjazd już od kilku miesięcy.

ciułałem na ten wyjazd cały rok. opłaciłem sylwester w zakopcu... i wysłałem zaliczke na kwatere w poroninie...

pół roku wygryzałem sie z szefem o wolne między świętami a nowym rokem....

i mam jeszcze do pokonania 600 kilometrów ....

po tym wszystkim uważam że śnig na stokach to to rzecz OBOWIĄZKOWA !!!

więc górale ....odpalajcie te swoje armaty albo nawet kupcie wate i posypcie te mizerne górki STOKI MAJĄ BYĆ BIAŁE

TO ROZKAZ ! i jedyna odpowiedż jakiej oczekuje to głośne TAK JEST !!

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

No tak w Polsce jak zwykle oszczędzają na dośnieżaniu a w Czechach czy na Słowacji nie żałują armatek. Polscy właściciele stoków najchętniej chcieliby zarabiać kupę kasy (patrz ceny karnetów na naszych stokach wzamian za GÓWNIANE i żle przygotowane stoki) ale wkładu własnego zero. Jak czasami jadę do Szklarki czy Karpacz i widzę te kolejki, miliony ludzi na zbyt małych stokach i "miłe" podejście do klienta to mi się żygać chce. Dlatego już nie bywam na naszych stokach - nie ma to najmniejszego sensu - np. niecałe 20km za Szklarką macie Harrachov lub Rokytnice - a tam wiedzą jak zadbać o to żeby narciarze sobie pojeździli. Także jak nic się u nas nie zmieni to niech właściciele stoków nie liczą na poważne dochody - ŻENADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

He he he :)))

Obawiam się Homar , że Ludzie Gór wiele są w stanie ceprom wybaczyć i całkiem chętnie zrobią dla nich całkiem wiele w zamian za ich wiele dutków :)))

Jak to mówia sorry Winetou ale biznes is biznes .

Wcale się Wojtkowi nie dziwię , że "letko" w panikę wpada .

Ja też zaczynam nerwowo kopytkami przebierać , bo mimo , że wyjazd dopiero 13 stycznie to przecież zaledwie trzy tygodnie !!!

A sniegu jak nie było tak nie ma !

Cosik mi sie widzi ze Górole u Panbócka cymsik płodpadli , co ik tak brokiem śniga koze , łoj cymsik płodpadli :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

homar nie podniecaj sie bo widze że jesteś nie zdrowo podniecony zakupem pierwszych chyba w życiu nart.....

a jeżeli chodzi o górali to twoja podnieta jest sporo przesadzona

jesteś jeszcze młody i gówno wiesz o życu więc nie sądze byś zrozumiał co chciałem przekazać moim poście....

nara i lepiej już nie popisuj się tu więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

TY pyra z Wielkopolski co ty kur.... wiesz o naśnieżaniu sieć se tam w tym "pyrowie" a jak nie jesteś w czymś zoriętowany to się nie wypowaidaj, bo pruby naśnieżania(desperackie) podjęto(Białka Tatrzańska, Małe Ciche, Szymoszkowa) niestety bez powodzenia, bo do tego oprucz armat jest potrzebny mróz i czm większy tym więcej można śniegu zrobić, a jak na razie to temoeratury dodatnie.

A Ty przecież śniegu nie potrzebujesz na Malcie pojeździsz se na igielicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

Chłopaki looz!!!

Sniegu nie ma trudno ,ale co sie bedzie działo jak spadnie, rzucimy sie jak hieny i bedziemy bardzo agresywni stojąc w milionowyh kolejkach wiec looz.

Natomiast kolego wojtku od górali to ty tyle nie wymagaj wiem ze wyjazd do ZAKOPCA (czytaj od tyłu E..NA..POKAZ) jest kosztowny szczególnie z cała rodzinka. Ale mysle ze taki kozak jak ty da rade i po trawie pojezdzic (tzn.igielice), wiec po co te aluzje do Homara, tak sobie mysle ze na stoku to młody by Cię objechał ze hoho.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

Tylko proszę z szacunkiem o Wielkopolsce ;) Tylko powoli, kto tu jest z Wielkopolski??? Chłop przecież napisał, że jest z Mazur.

A na Malcie i owszem igielit mamy, ale na zimę śniegiem pokrywamy :P Tylko, że nie polecam, choć czasem w akcie desperacji się dam udaję.

SB jak juz piszesz o naśnieżaniu, to oprócz temperatury wypadało by także nadmienić o wilgotności powietrza. Nie !!!???

Ten brak śniegu chyba się wszystkim udziela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

..."górale nie zyją po to zeby pracować..." taaak.. to świeta prawda,nie lubią oj nie lubią pracować z małymi wyjątkami. Ale może jeszcze bedą musieli jak większość społeczeństwa,obym się tego doczekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

trochę luzu panowie

jak ktoś jedzie przez całą Polskę żeby trochę pośmigać - a tu total kicha ze śniegiem - no to trudno się dziwić że gość ma stresa

przez ten nieszczęsny brak śnieżnej zimy robi się ogólnie dosyć nerwowowo :))

ja jestem z południa , więc siedzę cierpliwie w domku i CZEKAM aż zimka przyjdzie ( I hope ) i wtedy - oj będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

fakt zapomniałem o wilgotności: jest potrzebna do produkcji śniegu zazwyczaj dociera do armay wężem, a i prąd też jest potrzebny i to nie mało bo kilkanaście kilowat na 1 armatę(to jest przynajmniej tyle ile mamy przyłącz do domu).

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

Wiecie co ...... nie macie wrażenia że wojtek_ z tymi pretensjami to obrócił w żart.... z jego wypowiedzi nie odniosłem wrażenia żeby chciał kogoś urazić..

Kurcze sam się wkurzam że nie ma śniegu ale ..... co na to mogą górale..... jak widać nawet armatki nie dadzą rady....

więc pozostaje wata do zdjęcia, a igielit pod nartki ;)

Pozdrawiam.... i wyglądam za okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... górale śnieg ma być !!!! nie obchodzi mie.

Oj wojtuś przepraszam nie wiem jak Ci to wytłumaczyc trzęse porami i błagam o wybaczenie... no chciałbym Cie prosic zebys zmądrzał co nieco ... bo pewno jakbym chciał to objechał bym Cie na jednej narcie... A co do zakupów nart to owszem miałem pare... pewnie troche więcej od ciebie chociaz mam sporo lat mniej.

Chcesz to zapraszam na Laworte albo do Bystrego.

pzdr.

Homar - ten podniecony ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...