Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

witam - jestem tu nowy


drulek

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam forumowiczów; jestem tu nowy. Do tej pory nie jeździłem na nartach ale bardzo, bardzo chcę zacząć w tym sezonie. Sprzet już mam, teraz tylko śnieg i dobry instruktor, taki który nauczy mnie, moją żonę i nasze 2 łobuzy - 7 latka i 3 latkę.

Pozdrawiam,

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - jestem tu nowy

hej

instruktor nauczy was podraw jazdy w 1-2 godziny narty to jak rower uczysz się szybko i tylko raz w życiu oczywiście doskonalisz to póżniej do jako takiej jazdy jeszcze długo.....

siedmioletni syn nauczy się szybko i na wyciągu będzie jeżdził sam ale córcie

niestety na góre mbędziesz musiał wciągać orczykiem sam , najlepiej metodą na kolanie

jak nie wiesz jak ona wygląda to napisz a ci ją opisze ....

nic nie cykaj ja też mam dzieci w podobnym wieku i z pomocą instruktora nauczyłem je jeżdzić dwa lata temu.

poszukaj bardzo łagodnego stoku bo jak się dzieci albo żona zrażą to potem ciężko ich namówić na drugą próbe...i lepiej sam spróbuj dzień wcześniej to już sam poczujesz się pewniej na nartach i pomożesz dzieciom...

ogólnie jak nauczycie się jeżdzić to dla ciebie jako faceta nie będzie nic wspanialszego niż spakować samochód i zabrać rodzine w góry....na jeden z najwspanialszych sportów jakim jest jazda na nartach ........

jak coś to pytaj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...