Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wierchomla czy Krynica


Macio_0

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o rade co wybrac Krynice czy Wiechomle, mam zamiar jutro sie wybrac i po prostu nie wiem gzdie moga byc lepsze warunki.na necie pisza ze na wierchomli dost,na azotach ponac bdb,sam nie wiem jesli ktos sie orientuje to bardzo prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla czy Krynica

na rade juz za pozno ale mozesz sobie porównac jesli byłes w wierchomli.

ja byłem w krynicy, na jaworzynie sporo ludzi miejscami wychodziła ziemia a na czarnej kamienie (tak fanatastycznie ratraki mielą to ze sniegiem ze kamulce (kamólce?) są tuz pod pierwsza wartstwa sniegu a nie przy ziemi. wieczorem muldy i breja.

kolejki do wszystkiego - do piwa na stoku, czy nawet do oddania karnetu i zwrotu kaucji w godzinach popoludniowych.

znajomi pojechali z krynicy w sobote poznym popoludniem do Wierchomli i byli bardzo zadowoleni z wieczornej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierchomla czy Krynica

A ja bylem w Krynicy na Slotwinach w sobote i jak widzialem stamtad Jaworzyne to bylem bardzo zadowolony ze jestem na Slotwinach. Dobrze przygotowane trasy, nawet o 16 nie bylo jakis tragicznych muld i mozna bylo smigac. Kolejki jak na weekend przaktycznie zerowe. Troszke wiecej ludzi na Azotach i do krzeselka ale tez bez tragedii. Polecam Slotwiny bo z tego co widze to po Jaworzynie ostala sie jeno dobrze kojarzona nazwa i nic poza tym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...