Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakopane i okolice - info dla zainteresowanych


ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem w Oravicach, Szymoszkowej, Harendzie i Kasprowym.

Nigdzie nie było kolejek do wyciągu ( oczywiście oprócz Kuźnic ), lekka odwilż. W Oravicach mają coś porąbane z system "karnetowym". Na 2 godzinnym, który sprezentował mi przy kasach nieznany mi Polak ( nie chciał za to żadnej kasy !!! ) jeździłem cały dzień. Wcześniej też ktoś opowiadał, że jeździ się cały dzień na godzinnym karnecie.

Szymoszkowa koszmarnie droga ( stosunek ceny do oferty ).

Harenda bardzo ok ale niestety nieprzygotowana - jeździłem ok 20 po lodowych muldach. Reklama skionline widoczna :-).

Kasprowy - skansen. Żeby pojechać na górę bez kolejki trzeba zameldować się w Kuźnicach ok 7 rano. Przy kasie po godzinnym staniu w kolejce dowiedziałem się, że nie można płacić kartą !!! Cud że miałem 100 zł bo karnet na Kasprowy i Gąsienicową/Goryczkową kosztuje 99 zł - mega przegięcie. Na szczęście trasy były ratrakowane i jazda bajkowa. Podobno w weekend chłopaki od ratraków nie zawracali sobie głowy robotą i warunki były dramatyczne. Na stoku ludzi bardzo mało i w przeciwieństwie do np Szymoszkowej miło było popatrzeć na startujących zawodników ( pięknie się dzieciaki w gigancie składały ) i amatorów, którzy mieli pojęcie o jeździe na nartach.

pozdr z Zakopca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane i okolice - info dla zainteresowanych

Kasa poszła w PKL i pewnie TPN. Jak będzie pogoda to znowu wstanę o 6 żeby być ok 7 w Kuźnicach i wywalić gotówką 99 zł. W najbliższej okolicy nie ma stoku, który możnaby porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane i okolice - info dla zainteresowanych

wczoraj o 7.20 kolejka dochodziła do schodów - czyli ponad 3 godziny stania. Dzisiaj kumpel zameldował się w Kuźnicach o 6.10 i pojechał drugim wagonem a o 6.30 kolejka dochodziła już do schodów. Ja dawałem w butach niestety narciarskich 1.10h na Goryczkową. Mając plecak, dobre buty można dojść w 40 min. i to jest chyba jedyna słuszna koncepcja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...