Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

iTVP Relacje Live


UpSs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj czy przedwczoraj wlaczylem stream na zywa z mś i nie bylo obrazu . chwile pozniej zrobilem to ponownie MS w SL sie skonczyly i pokazywali jakies przejazdy na rowerach i obraz byl i to bardzo dobrej jakosci ? co sie dzieje ja chce sobie obejrzec MS. Ktos wie jak to naprawic aby bylo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iTVP Relacje Live

14.02 iTVP nagle wpadła na pomysł zmiany strony na nową i wszystko się rozjechało. Np. radio miało przerwę w nadawaniu przez dwa dni! Na skionline.pl przez pół godziny nie było sygnału z Are, ale później wszystko wróciło do normy. Dzisiaj oglądałem slalom i wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iTVP Relacje Live

Myslalem ze to wina kodekow do czasu az sl sie skonczyl i zaczeli nadawac tour de pologne stary. Niewiem od czego to zalezy ale kilka razy sie do slalomu przymierzam. W tej chwili na kanale SPORT mam obraz taki jak w telewizorze kiedy stacja zakonczy juz nadawanie. Na kultura i rozrywka jakas bajka teraz idzie i tez widze wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...