Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kaunertal Sun Free 28.04-05.05


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Kaunertal Sun Free 28.04-05.05

Z apartamentami jest lipa, dzwoniłem do centrum turystycznego w Feichten i zostały jedynie wolne pokoje ze śniadaniem ( 213 euro/ osoby ). W cenie jest skipas (6 dni) , ski-busy (ewentualnie wjazd własnym autem na Gletcherstr.), wejście na basen . Jeżeli interesuje cię taka opcja to odezwij się na maila , prześlę ci namiar do jednej z krakowskich agencji turysycznych która ma to w swojej ofercie. ( biuro jest sprawdzone byłem z nimi w ubiegłym roku )

pozdrawiam Marek

P.S

Możesz pojechać z Faboo ze szkoleniem ( reklama na dole strony ). To chyba powód dla którego nie ma wolych apartamentów. W ubiegłym roku mogłem wybrać w którym domu chcę zamieszkać , miesiąc temu wyboru nie miałem żadnego. W/w biuro dostało bardzo skąpą ofertę na ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaunertal Sun Free 28.04-05.05

Wszystkie informacje znajdziesz tu : http://www.tiscover.at/at/guide/119130sy,de,SCH1/objectId,RGN515at,_area,406930,_subArea,406996,curr,EUR,season,at2,selectedEntry,pict/pict.html

Wyjazd na górę kanapą ( ok 4 km) , a późniiej orczyki na górze ( 8 jeżeli dobrze pamiętam ) , przewaga tras niebieskich ( najwięcej ) i czerwonych, 1 czarna nie ratrakowana ( w ubiegłym roku w maju był na niej problem , w jednym miejscu zeszła lawina kamieni i fragment trzeba było pokonać z buta). Tłoku na stokach, czy przy wyciągach się nie obawiaj. Rok temu 1 maja wypadał w poniedzialek , więc w niedzielę i poniedziałek było trochę więcej ludzi ( Niemcy i Austriacy 1- go mają wolne ) , a mmimo to nie było problemu ( jak gdzieś robiło się tloczniej należało zmienić wyciąg i po problemie). Rano można było śmigac na sam dół do dolnej stacji kanapy ( ok 5 km. zjadu niebieska/czerwona, nie droga przez las jak od Goryczkowej) , ale po 11 robiło się miękko ( bywało i 20 st. C) wtedy pozostawała góra i orczyki .Odnosnie tego czy warto ? Uwazam że miejsce jest zacne , "tambylcy" bardzo mili, trasy przygotowane rewelacyjnie i 6 godzin szaleństwa dziennie po których nogi do d... wchodzą mimo że trasy niezbyt trudne, a w Feichten po nartach basen w cenie za okazaniem skipas'u . To tak w ramach walki z zakwasami. Jedyne na minus to cena piwa na górze ( 4 euro za 1/2 l ) , ale i z tym można sobie poradzić. Cena imprezy jest bardzo przyzwiota więc myślę że warto.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaunertal Sun Free 28.04-05.05

bylem tam ale w innym terminie - poczatek marca..

nie bylo wogole ludzi...

po 15-tej sztruksik po ratraku mozna bylo spokojnie znaleźć..

tyle luda.. :)

trasy raczej łatwe... szeroko... powiedziałbym rodzinnie...

w razie czego mozna podjechac autem kolo knajpy pod lodowcem..

ciekawostka: najwyzej polozony przystanek autobusowy w austrii 2750 mnpm :)

sympatycznie wspominam...

pozdr

siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaunertal Sun Free 28.04-05.05

Byłem w zeszłym roku w maju na tyrolskich lodowcach - tłoku sobie nie przypominam na Kaunertal ani w ogóle ludzi (a jestem troche przewrażliwiony na tym punkcie) - chyba najwięcej ludków było na Tux... na Pitztal jeden koleś opowiadał ze jest (była) oferta darmowego skipasu za 6 dni zakwaterowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...