Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kasprowy -jechać czy nie???


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Czy ktoś może odwiedził ostatnio Kasprusia? Ciekaw jestem jakie warunki do jazdy... Wybieram sie w połowie tygodnia i nie jestem pewien czy wybrać Kasprowy czy może lepiej coś na Słowacji (Łomnica, Szczyrbskie, Chopok...)

Będę wdzięczny za info

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy -jechać czy nie???

Byłem na Kasprowym we czwartek. W kolejce ustawiliśmy się ok. 8.20 i o 9.30 jechaliśmy do góry. Z tego co rozmawialiśmy w kolejce z innymi to w tygodniu jest spoko. Dwa dni wczesniej facet przyszedł do Kuźnic i ok. 8 bez czekania pojechał ... Na górze: Niestety wiał silny wiatr i była czynna tylko Gąsienicowa. Warunki fajne, w sumie mało ludzi, przy dolnej stacji krzesełka praktycznie bez czekania. Ok. południa otwarli Goryczkową ale niestety tylko na chwilę. Zaczęło potwornie wiać do tego stopnia, że jazda w Gąsienicowym tez była praktycznie niemożliwa. Czy się później poprawiło, tego nie wiem. Jako, że kilka fajnych zjadzów zaliczylismy, pojechalismy przez Goryczkową na dół - nartostrada do Kuźnic rewelacja:-). Warunki w Goryczjowej /na podst tego jednego przejazdu/ wyglądały też nieźle:-) ... no może z wyjatkiem przewężeń. Generalnie jak trafisz z pogodą to myslę, że warto:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...