Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Przez Czechy czy Słowację CD ...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Powracam do wątku o dojeździe w Alpy. Jadąc teraz na lodowiec zadałem sobie trochę trudu i pojechałem:

- w jedną stronę z Tulln przez Krems na St. Polten

- wracając przez St. Christoph

i ....

Przez Krems i St. Polten jest dokładnie 26 km dalej! Biorąc pod uwagę, że w to wchodzi ok. 10 km zwężenia do jednego pasa + roboty drogowe na końcowym odcinku drogi) wniosek DLA MNIE jest jeden. Nie ma sensu tędy jechać! Dokładnie jest to tak (wg wskazać licznika) 42 km przez St. Christoph, a 68 km przez Krems i St. Polten.

Czyli: lepiej przejechać koło Tulln w kierunku na St. Christoph, przed wjazdem na A1 kupić sobie ciepłe bułeczki i kotleta :) w Billi i ruszyć dalej autostradą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Czechy czy Słowację CD ...

Jeżdżę tą drogą kilka razy w miesiącu i muszę przyznać rację JC. Z moich doświadczeń wynika że lepiej pojechać przez Tulln , a następnie przez Asperhofen, Ebersberg i Tausendblum (Big Billa). Drogę od Znojmo można jeszcze skrócić omijając Stockerau, zjeżdżając z 303 na 19 - tkę za Gollersdorf . (można zyskać sporo czasu , mały ruch i nie ma na drodze ciężarówek , tylko do 3,5 T).

Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...