Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wróciłem z Kaprun


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Przez 6 dni miałem okazje pokosztować jeszcze zimy. I ... zima wróciła - na moje nieszczęście. Zaplanowałem 6, a jeździłem 2,5 dnia! :(

Pogoda nie dopisała, w Alpy wróciła zima. Na kilka dni ale właśnie jak ja miałem zamiar pojeździć. Oczywiście śnieg nikomu nie wadzi ale ta mgła ...

Na pocieszenie zostały mi dwa majowe dni w puchu :)) Przez cały dzień i noc sypało .... i już chyba nie muszę wyjaśniać, co było następnego ranka.

Warto było czekać!

PS.

Jeszcze raz sprawdziłem różnicę jak jest przez St. Polten i ... moim zdaniem sie nie opłaca. Nadrabia się ponad 20 km, a przez St. Christoph i tak 15 z 42 km jedzie się już autostradą!

I jeszcze jedno odnośnie autostrad w Austrii. Otóż Kasztany wprowadziły na wielu odcinkach ograniczenie do 100 km/h, celem ochrony środowiska! I można zakwitnąć za kierownicą jadąc tak kilkadziesiąt kilometrów (np. z Kufstein do Innsbrucku). To samo jest koło Linzu, Salzburga i w kierunku na Flachau!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...