Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Formowane wkładki do butów. Pyt.


zoraw

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliza się nowy sezon narciarski, pomyslałem sobie o ewentualnych zmianach w sprzecie. Przypomniałem sobie pare artykułów dotyczacych wkładek do butów. DOkladnie chodzi mi o wkładki robione inwidualnie (na goraco). Jest ktos moze posiadaczem takich wkladek? Czy sa one faktycznie takie cudowne jak opisuje je NTN? Prosilbym pare slow na ich temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formowane wkładki do butów. Pyt.

Jeżeli masz na myśli wkładki termoformowalne, czyli układające się do stopy poprzez wstępne nagrzanie i stygnięcie (formowanie) przy ubranych butach to jest to dodatkowy sposób na poprawienie komfortu noszenia butów narciarskich.

Pamiętaj zawsze, że pierwsze musisz dobrać but, który będzie pasował na twoje stopy, a dopiero w drugim etapie będziesz go dopasowywał termicznie.

Wkładki termiczne nie zniwelują ucisku źle dobranego buta! Umożliwiają za to dokładne dopasowanie, a co za tym idzie komfort oraz czucie w trakcie jazdy!

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formowane wkładki do butów. Pyt.

... no teraz to wszystko jasne ;) ja mam takie wkladki i w moim przypadku sprawdzaja sie bardzo dobrze. Stopa lepiej siedzi w bucie i mniej sie meczy. Ja mam wysokie podbicie i wkladka daje mi bardzo dobre wsparcie. Nie wiem jak to dziala przy bardziej plaskiej stopie, czy ma sens bo jednak jest to drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...