Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Święta Bożego Narodzenia w Alpach....


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne??

Postanowiłem w tym roku zrealizować to o czy marzę już do jakiegoś czasu czyli wyjechać w święta na narty w Alpy.

Wybór padł na Zillertal, a jedziemy z znajomymi więc potrzebujemy apartament 7 os.

Od kilku dni szukam a co znajdę to jest zajęte bez względu na cenę, miejscowośc, czy odległość do wyciągów!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta Bożego Narodzenia w Alpach....

Witam,

Również w tym roku wybieram się na święta do Zillertal, proponuje wejść na strone www.zillertalinfo.pl. Jest to polski portal który prowadzi rodzina polaków zajmująca się również pośrednictwem w poszukiwaniu i rezerwacji noclegów w całej dolinie. W tym roku już po raz drugi załatwialiśmy to przez nich i znaleźli nam naprawdę ciekawą oferte. Również przez nich można zamówić rabatowe skipassy( 4%)

Powodzenia,

Pozdrawiam,

mlody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta Bożego Narodzenia w Alpach....

Dzięki az porady na te strony jeszcz nie zaglądałem, a szukałem na:www.mayerchofen.at, www.tux.at, www.zollertal-mitte.at, www.hippach.at

Problem polega na tym że na wyszukiwarkach nie są zbytnio dokładnie kalędarze z rezerwacjami zaktualizowane i pozornie kwatera wygląda wolna w tym terminie, a na złożone zapytanie przychodzi odpowiedz negatywna.

Kolejny problem to brak meila bezpośredniego do właściciela kwatery tylko jest to okno gdzie się wpisuje własnego meila a poniżej treść listu i to trafia pewnie do jakiejś agencji, a oni odpisują np:

Że tego apartamentu już nie mają wolnego ale mają fajny hotel "for Eruo 85,00 per person and day" -thank you!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie!!

Dostałem potwierdzenie: W Szchwendau czyli majbliższy/a gondola to Horbergbahn wyjeżdżająca na teren Penken (Mayerchofen).

Apartament 90m2/9 osobowy, dwie osobne sypialnie przy każdej łazienka, osobne wc pok. dzienny, osobna kuchnia z zmywarką, cena 1100 E za świąteczny tydzień(chyba nie najtaniej ale jak pod 2 rodziny to super układ pomieszczeń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie!!

No właśnie ten internet to w tym przypadku zadziałał tylko połowicznie: a mianowice zapytanie do właścicieli tego mieszkania wysłałem w kopercie priorytetem dopiero wtedy dostałem na meila ofertę.

Zillertal Arema jak podają gospodarze apartamentu jest 20 minut jazdy samochodem

Pozdrawiam

(też)Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem potwierdzenie!!

Eeee z tymi 20 min to chyba na piechotę! Będziesz miał "rzut beretem" do trzech największych terenów w Zillertal: Zillertal Arena, Hochzillertal i Zillertal 3000.

Tak sie składa, że w zeszłym sezonie miałem okazję jeździć w dokładnie wszystkich regionach Zillertal, tych największych i najmniejszych i ... trenuj oj trenuj, bo jest gdzie sie spocić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta Bożego Narodzenia w Alpach....

Austriacy to katolicy i w Święta, tak jak my, siedzą raczej w domach. Goście swiąteczni- to głównie Niemcy. Nie ma więc problemu ze znalezieniem kwatery. Mój kolega spędził Boże Narodzenie 2006 w Bruck, blisko Kaprun i czegoś mu brakowało....- takiej atmosfery jak w Polsce w czasie świąt nie ma w Austrii, choć bardzo się starają. Co innego Sylwester- nigdzie nie znajdziesz kwatery, nawet w najdroższych kwaterach, bo wszyscy chcą zaszaleć. No i te ceny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...