Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czy mogę prosić kogoś o pomoc ??


miki

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zupełnie początkującym, a właściwie to wcale nie jestem bo nawet nigdy nie próbowałem ale chcę i tyle. Czuję, że mi sie spodoba.

Kumpel polecił mi bym kupil nartki które się nazywają nordica ZXT i wiązania marker MRR logic czy jakoś tak. Widziałem te nartki i wyglądają kosmicznie-takie czarne, matowe i w środku wąskie a na końcu i początku szerokie jak łopaty. Ponoć są to nartki, które dają niezłego kopa i szybko się można na nich nauczyć.

Może powiecie, że za wysoko celuję ale nie chciałbym w połowie sezonu szukać innych bo poprzednie mi się znudziły. Jestem ambitny i wytrwały więc chcę coś równie dobrego a te nordici mi się podobają.

Jeśli można prosić o rady użytkowników takich nordic ZXT o radę będę wdzięczny. Jestem duży około 185 cm i jakieś 86 kg jeśli ma to jakieś znaczenie.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość.

MIKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić kogoś o pomoc ??

Jak widzę kasa się zgadza, potrzeba występuje i do tego kolor (!) się zgadza (i patrz Winetou - nawet płyta, hehe, w tym zdaje się jest) - nic dodać nic ująć - miły sprzęt. Kupuj (choć chyba nie powieniem zabierać głosu, bo użytkownikiem nie jestem). Chyba 160cm (?).

Swoją drogą też bym tak chciał - nie dość że łopaty to jeszcze czarne.

adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić kogoś o pomoc ??

Tak nartki mają taką szarą aluminiową płytę z kawałem grubej gąbki lub gumy pod nią. Ta płyta jest do narty przykręcona na stałe. Mają długość 170 cm i z tym też nie wiem czy będzie problem - nie za długie ?. A na dodatek wiązania też są na płycie czerwonej jakiejś tam control piston czy coś takiego Markera . W sumie nad nartą to będzie około 4 cm (3 cm płyta na narcie i 1-1,5 płyta pod wiązaniem). Czy to nie za wysoko. Nóg sobie przypadkiem nie połamię ?

Proszę o rady bo wybiorę nartki bez waszej pomocy i jak się zabiję to matka będzie do Was miała pretensje. ;-))))))))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge˛ prosic´ kogos´ o pomoc ??

khem...moze mnie ktos wyczesze, ale moim zdaniem jesli jeszcze nie jezdziles na nartach to proponuje albo wypozyczyc, albo przejsc sie do supermarketu i zakupic zestaw desek za 300 zl...wydatek niewielki, ale jak NIE wejdzie ci jazda na nartach to nie bedziesz mial dylematu z opchnieciem desek...

a co do tych nordic...szczerze watpie czy lykniesz podczas jednego sezonu jazde na nartach do tego stopnia, zeby wykorzystac ich mozliwosci...

ale szczerze tego zycze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...