Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Błagam szybko--- warto inwest. w Vipery S ?????


Ola

Rekomendowane odpowiedzi

Vipery 9 S podejrzanie tanie..

za tyle kupili? (to jedna z możliwych podpowiedzi)

za tyle skłonni są sprzedać wliczając akceptowalny poziom strat ? (druga...)

jak nie sprzedadzą, to będą mieli na wystawę w chacie góralskiej (na ścianie znaczy, jak jąwybuduja...)

inne podejrzenia?

pozdro, adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vipery 9 S podejrzanie tanie..

śluchaj na temat go sportu w Warsz, to nic ci niepowiem , ale u mnie w GO - Katowice( byłam dzisiaj ) nie maja takiej promocji za to w maksie sprzedają Vipery S z wiązaniami Axiale 100 za 1499 i to jest jak najbardziej prawda, a i cena niezła.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam szybko--- warto inwest. w Vipery S ?????

cześć.

myślę że inwestycja w rossignol viper s będzie dobrym zakupem. Rok temu bylem w Austrii i wypożyczylem sobie tę nartę, coś pięknego, trzyma na lodzie jak żyleta, z dużą łatwością przechodzi się z jednego skrętu w drugi, poza tym myślę że jest to narta bardzo uniwersalna gdyż pozwala jeździć krótkimi ciętymi skrętami jak również gigantowymi. JA BYŁEM Z TEJ NARTY BARDZO ZADOWOLONY. Myślę że dla dziewczyny też będzie bardzo dobra, mówie to na wlasnym przykladzie gdyż mam wagę ciała bardziej kobiecą niż meską . Przy wzroście 178, ważę 60 kg.

Chcę ją sobie kupić ale cena tej narty jest za wysoka jeśli chodzi o modele z 200/1 i 2001/2. dziwne jest to że te modele z poprzedniego sezonu sa tylko o 100 złoty tańsze niż model nowy 2002/3. I to jest bardzo dziwne, na zachodzie takie modele można kupić o połowę taniej, ale u nas wychodzą z założenia że jeśli mają dać coś taniej to tylko jakieś gowno. A poza tym modele które są u nas w sklepach to tylko 25% tego co akurat wychodzi na rynek europejski . Byłem w SOLDEN i wiem jaka jest prawda.

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam szybko--- warto inwest. w Vipery S ?????

Cześć

Bardzo dziekuję za radę, właśnie jestem po zakupie tychże nartek :) :) :) Co do cen polskich, to masz zdecydowaną rację, choć jak już gdzieś wspomniałam ja moje kupiłam za 1400 z groszami ( Maks-sportowy w superm.), wraz z wiązaniami Axialami 100, w porównaniu z tym sezonem.. to już całkiem niezła cena, choć nie powiem, iż były tanie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...