Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

buty...


xen0m

Rekomendowane odpowiedzi

buty...

Mam zeszłoroczne i po lekkiej przeróbce stały się najwygodniejszymi jakie przymierzałem. Salomony odpadły już przy przymiarce (choć na pewno nie są złe). Problem mam tylko z dopięciem dolnej klamry na cholewce (muszę się po prostu nieźle przyłożyć ale to może być mój indywidualny problem). Tegoroczne jak twierdzą sprzedawcy (akurat ci z którymi rozmawiałem) różnią się tylko designem ale jak na moje oko but wewnętrzny jest szyty już inaczej i może to być na plus. Osobiści polecam bardzo ale to bardzo długie przymierzanie z maksymalnym krytycyzmem na jaki cię stać. Z tego co zaobserwowałem u siebie i u znajomych to co w sklepie przeszkadza tylko trochę na stoku zamienia się w ból. But to jest chyba najbardziej indywidualna część tego całego sprzętu. A więc przymierzaj, przymierzaj itd.

Powodzenia

Pozdrawiam

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buty...

Hej!

Ja w tym sezonie byłem w 110% przekonany o zakupie Lange, bo to najlepsze buty. I pewnie takie są, ale co z tego skoro nie pasowały na moją stópkę. Wybór padł na Nordici i jeszcze po dwóch miesiącach nie żałuję (jeszcze?!).

Radzę: wybierz sklep z jak największą różnorodnością firm i przymierzaj, przymierzaj i jeszcze raz przymierzaj. I na pewno nie śpiesz się z decyzją

Pozdrawiam

Zdzich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...