Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

DIN 3-10??


foto

Rekomendowane odpowiedzi

DIN 3-10??

Więc technicznie jeździł bardzo dobrze na klasycznych nartach a to bęzie jego pierwszy raz na carvingach. Skoro do 14-tu to chyba jakieś droższe wiązanka pewnie będą?? No nic widzę że S810 zamontuje do nowych Radarców a jemu coś nowego trzeba kupić. CZekam na inne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIN 3-10??

Tak wyskoczyło sporo wiązan z skala do 100 kg bo zalezy to tez od tego jak ktoś jezdzi , skala wiązania im wyższa tym spręzyny w nich twardsze i bardziej wytrzymałe no bo jak ktoś jezdzi dobrze to takie w skali 14 nie wypnie mu bez potrzeby (bo akurat uda sie wyjść z upadku i pojechac dalej), natomiast jak juz naprawde wypie...li to istnieje potrzeba wypięcia :).

To wszystko zależy jak starszy jezdzi bo jak później okaże sie ze narta mu wypina wtedy kiedy nie trzeba to może byc problem.

I zależy czy jezdzi bardziej siło czy zna sie na rzeczy.

Zastanów sie dobrze czy lepiej wymienić wiązanie czy starszego (kawałek po kawałku).

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIN 3-10??

Wiesz być może jestem zmęczony i źleodczytuje kontekst tego zdania lub go nawet nie rozumiem "Zastanów sie dobrze czy lepiej wymienić wiązanie czy starszego (kawałek po kawałku)." Dlatego powstrzymam się od komentarza i pochopnie ci nie pojadę jednak proszę wytłumacz o co ci chodzi z tą wymianą starszego "kawałek po kawałku" domyślam się, że ty już wymieniłeś swojego starego na nowy model z mocniejszymi śrubami tak żeby na zakrętach nie upadał..

Pozd Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DIN 3-10??

No to już ci mówie dokładnie tak oto mi chodziło mocniejsze śruby mniejsze kontuzje, dobrze przemyślany zakup wiązania to też mniejsze kontuzje, a i zapomniałem tam dopisac po zdaniu "kawałek po kawałku" tak jak ja ...

poprostu nie dopisałem. Bo po ostatnim zakupie wiązania Atomica upadając narta nie wypieła bo złe miał wiaznie dobrane i kolano poszło efekt taki : zerwane krzyżowe naderwane boczne ścięgna i wylew do woreczka czy jakoś tak.

Jak cie uraziłem to z góry przepraszam nie miałem niczego złego na myśli

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...