Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kask narciarski


Bynon

Rekomendowane odpowiedzi

Kask narciarski

Myślę że to najwyższa pora na przyzwyczajenie sie do kasku.

A dodatkowo poprawia psychę

No i jak sie człowie walnie w łep to nic nie boli.

Porblem może wystąpić z żoną - moja mówi że jestem gadżeciażem i zamist jeżdzić to tylko kupuje bajery a kiedyś to w gumiakach przybitych do desek się jeżdziło i było dobrze ;)).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask narciarski

Dla dziecka jak najbardziej - niekoniecznie musi juz wiedziec czego sie glowa nie robi. Dla swiadomego ograniczen zastosowań glowy - trzeba ocenic ryzyko, np. czy przez iles tam lat wstecz pomoglby jesli by sie go mialo. Jesli nie to moze jeszcze w sytuacji gdy chce sie podniesc poziom ryzyka, ale wtedy kupowanie kasku lub innych bajerow moze byc niewystarczajace. Trzeba jeszcze zapakowac ten lub tamten miesien - wtedy przy ostrej glebie moze sie wszystko bardziej kupy trzymac bedzie.

P.S. Gdzie w Krakowie-Bielsku kupie kask ponad 60 cm? np. w maksie w plazie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask narciarski

Od 4 lat urzywam kasku i nie wyobrażam sobie jazdy bez niego, może dlatego że bez niego leżałbym w łożku z ostrym wstrzasem mózgu.

A nawet jak czujesz sie bezpiecznie na stoku ( np: bo jezdzisz ostroznie) to zauwaz ze sa ludzie i "ludzie" na stoku i przeważnie ci drudzy mają ciebie i twoje dzieci w d..ie. (Bo co tam on jest najszybszy i najlepszy).

Radziłbym sie zastanowic czy wydać te 300zł na kask czy na leczenie bolacej głowy 10x tyle.

Pazd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask narciarski

SHAR_PEI , masz racje z tym kaskiem , ja tez sie zastanawiam , tylko na niektórych stokach jak masz kask to ludziksa :"patrz ! on ma kask , jezdzić nie potrafi" wytykają Cie palcami i taka jest sprawa , jesli mógłby ktoś sie odezwać na moje GG to bardzo zapraszam , a ja widziałem kaski po 100zł uzywane db stanie

pozdrov pirmin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask narciarski

Wydaje mi się że teraz jak ktoś ma kask to znaczy, że umie jeżdzić, i to dobrze, jak ktoś jest początkujący i ma kask, najczęściej jest w wieku przedszkolnym. Tak przynajmniej wynika zmoich obserwacji(głównie w Korbielowie, bo tam najczęściej jeżdżę)

Od tego sezonu zakładam kask, będę się czuć pewniej przy dużych predkościach.

Do zobaczenia na stoku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...