Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie.


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pytanie z zupełnie nietypowego dla tego forum tematu.

Czy robił ktoś z was zdjęcia cyfrówką zimą?

Pytanie być może się dla wielu z was wydawać niepoważne ale we wszystkich specyfikacjach cyfrówek powtarza się że środowisko pracy powinno zawierać się w temp. powyżej zera. Zastanawiam się w tej chwili nad zakupem aparatu i waham się pomiędzy cyfrą a filmem.

Z góry dzięki za wszelkie info.

Pozdrawiam

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pytanie.

Ja mam cyfrowke i nie posiadam takich obaw. Na aparat mam futeral i tam powinno mu byc cieplo, a samo zdjecie trwa chwile, wiec chyba nie zmarznie tak szybko :) Ale obawy moge rozwiac dopiero w styczniu jak pojade w jakies cudowne miejsce warte zapisania na zdjeciu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pytanie.

Jak jest mały i płaski to można to wozić blisko ciała. Ale jak zaczyna wyglądem i przypominać normalny aparat to będzie musiał podróżować w plecaku i to dobrze zabezpieczony.A w takim plecaku to go raczej nie dogrzeję. No chyba żeby akumulator na plecy itd. Ponad to słyszałem że zbyt niska temp, może uszkodzić matrycę a to byłby ból. Chyba jednak pomyślę o filmie.

Dzięki za rady.

Mac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...