Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trwalosc nart


pawel_ts

Rekomendowane odpowiedzi

Trwalosc nart

Wlasnie mam SLX po dwoch sezonach i nadchodzacy jest ostatnim, jezeli dotrwam na nich do konca - potem to juz do wozenia sie. Narty nie sa znisczone jedyny problem to, ze "sflaczaly" i za dlugo nie da sie na nich jezdzic by cos mozna z nich bylo wycisnac.

Zastanawialem sie, czy inni producenci zapewniaja podobna trwalosc (2-3 sezony), bo spotkalem rozne opinie na temat Elana.

Komorka chyba nie ma wiekszego sensu, jak sie nie startuje, chociaz jako druga para to moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwalosc nart

Komórka nie ma jakiegokolwiek sensu dla amatora - zawsze nawet przy serwisie ręcznym szybciej się skończy - to jest narta startowa, ma tylko to co niezbędne dla jak najlepszej jazdy a co za tym idzie krawędzie są cieńsze i miększe bo mają być ostrzone przed każdą jazdą. Kwestia wyklepania nart zależy już od użytkownika i stylu użytkowania jak pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Trwalosc nart

heh mam półtora metrowe 10.11 a kawał ze mie chłopa :-) i tak wyjezdzonych nart jescze nie widziałem:-))) ale były fajne:-)

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...