Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie kupic Kije atomica Beta Race Yellow


martin

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kupic Kije atomica Beta Race Yellow

No widze ze sie odezwala damska solidarnosc, a ja zadalem takie proste i wydawaloby sie zrozumiale pytanie, no nic widze ze dla kobiet trzeba wiecej wyrozumialosci (szczegolnie dla blondynek).

Pozdrawiam Martin, bynajmniej nie Riki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupic Kije atomica Beta Race Yellow

Dzisiaj własnie odbieralem z serwisu narty i rzucily mi sie w oczy wlasnie zolte beta race-ry. Cena bodajze 135 zl, rozmiar nie pamietam.

Sklep znajduje sie w Sosnowcu na ulicy... kurcze nie wiem. jezeli znasz troche Sosnowiec to:

od dworca PKP idziesz ulica w strone "Katowic", przechodzisz przejsciem podziemnym i wychodzisz na taki plac. Idziesz prosto i po lewej stronie jest sklep i serwis (schodzi sie po schodach do takiej jakby piwnicy). Kilka stopni i kije twoje :) (niestety oni nie sprzedaja wysylkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupic Kije atomica Beta Race Yellow

Co wy chcecie od niego ? Ja tez lubie miec skompletowany sprzet i stroj pod kolor. Co w tym zlego ?? Nie jest to oczywiscie najwazniejsze, ale dla mnie pewnie i dla Martina istotne. Oprocz umiejetnosci trzeba tez jakos wygladac na tym stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...