Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co myślicie o nartach rossignol 9s oversize 04/05?


thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o nartach rossignol 9s oversize 04/05?

Argumenty przemawiające za zakupem tej narty to cena, to, że dzięki niej może się czegoś więcej nauczę, a po trzecie zacznę staranniej przygotowywać się do sezonu pod względem kondycyjnym. No i podoba mi się ich dizajn :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nartach rossignol 9s oversize 04/05?

Latwiej by bylo odpowiedziec na Twoje pytanie jakbys cos wiecej o sobie powiedzial.

Ile wazysz, ile masz wzrostu, wiek?. Co chcesz na tych nartach robic i ile dni w sezonie byc na stoku? Jak u Ciebie z przygotowaniem fizycznym?

Potrafisz juz jezdzic na krawedzi?

Jak chcesz sie starannie przygotowac do sezonu pod wzgledem kondycyjnym to najlapiej zaczac juz dzis.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nartach rossignol 9s oversize 04/05?

waga: 65 wzrost: 180 wiek: 18 Narty chcę wykorzystać jako coś takiego, co się do butów doczepia żeby się ślizgało :-) czyli jeździć od skrętu krótkigo poprzez dłuższy i szybszy... Na tyczkach raczej się nie będę woził. Na stoku cała przerwa świąteczna, ferie i parę wyjazdów jednodniowych bądź weekendowych. Do tej pory nie miałem problemów z zadyszkami i wielkimi zakwasami, a zawdzięczam to przede wszystkim rowerowi i basenowi. Wydaje mi się, że na krawędziach potrafię jeździć, choć jak z zazdrością patrzę na szkółki i instruktorów z Jaworzyny w niebieskich juniformach to zaczynam w to powątpiewać :-).

Dzięki za posta i Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o nartach rossignol 9s oversize 04/05?

Moim zdaniem jednak powinienes wcelowac w cos z nizszej polki.

Te nartki przy Twojej wadze i umiejetnosciach beda raczej za twarde. Ciezko bedzie Ci je docisnac.

Druga slalomka (czyli narta mieksza ) bedzie chyba lepsza (i dalej perspektywiczna).

Ta grupa to u rossignola 8s (choc akurat osobiscie nie polecalbym tej narty-droga jak no to co oferuje w zamian), elan sl, atomic sl9, fischer race sc itp

Inna alternatywa to grupa allround.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...