Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

thunder

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O thunder

  • Urodziny 17.05.1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Maciej
  • Miejscowość
    Kraków
  • O mnie
    Narty race, rower szosowy i... staram się nie zabić na tym sprzęcie.

Sprzęt narciarski

  • Narty marka
    atomice sl9
  • Buty marka
    fischer, wyglądają jak żelbetowy kloc
  • Gogle
    uvex

Umiejętności

  • Styl jazdy
    staram się na krawędziach
  • Poziom umiejętności
    5
  • Dni na nartach
    0

thunder's Achievements

Początkujący

Początkujący (2/6)

3

Reputacja

  1. Z opowiadań wiem, że w zeszłym roku w Livigno właśnie na początku grudnia zamarzała piwna piana po wyjściu z knajpy. Ale pogoda, jak wspomniał b0recki, była przepiękna.
  2. http://demotywatory.pl/625047/Jakim-jestes-typem-czlowieka Ostatnio zacząłem częściej zmywać naczynia, najbardziej lubię patelnie których nikt się w domu nie chce chwycić. A ferii znowu nie będzie... Pozdrawiam wszystkich celujących w 3 i 4 termin.
  3. Za dziennikiem POLSKA Gazeta Krakowska link do całego artykułu sprzed 2 miesięcy Jeśli ufać gazecie, można stwierdzić, że panu Tabaszewskiemu średnio wychodzi to kończenie montażu. Moderatorów proszę o przeniesienie OT we właściwe miejsce
  4. Eeeee tam mtb... Piękny ten peritus, mój wilier się może schować. Świetna rama w karbonie, koła też, jeszcze zamiast shimano wsadzić campę i spełnienie marzeń. Ile waży? Odnosząc się do postu Obala, to tego asfaltu pod 10 atmosfer nie jest tak mało, w każdym razie coraz więcej. Pozdrawiam
  5. thunder

    Docieranie

    Jeszcze kilka postów i się okaże, że połowa użytkowników forum jeździ mondkiem w dieslu. Swoją drogą, te auta cechują się, moim zdaniem, bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Niby "ford g...o wort", ale w mondku ojca poprzedniej generacji na wyświetlaczu prawie 300k, a robione w nim było tylko koło dwumasowe i sprzęgło. Zawieszenie to tak jak napisał mihumor jakby z beemki wzięte, super. Ostatnio tylko ciągle się końcówki drążków kończą i tłuką niemiłosiernie, hurtem trza by je kupować. Szczęśliwemu nabywcy mundeła życzę bezproblemowej eksploatacji. Pozdrawiam
  6. Wszystko przez Austriaków! Trzeba zbojkotować ich ośrodki narciarskie, niech się kasztany nauczą. Swoją drogą brawo dla GDDKiA za tą decyzję. To samo powinni zrobić z dragadosem budującym Wielicka-Szarów, ponad pół roku opóźnienia, nawet zważając na złą dokumentację geologiczną to za dużo, o jakości wykonania nie wspominam.
  7. 12.12 SG mężczyźni 1. Carlo Janka 2. Bode Miller 3. Sandro Viletta 12.12 GS kobiety 1. Kathrin Zettel 2. Kathrin Hoelzl 3. Maria Pietilae-Holmner 13.12 GS mężczyźni 1. Carlo Janka 2. Benjamin Raich 3. Aksel Lund Svindal 13.12 SL kobiety 1. Sarka Zahrobska 2. Kathrin Zettel 3. Lindsey Vonn
  8. klasyka bez wulgaryzmów trochę w nawiązaniu do posta Lupusa [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=bU9mmxIGvKU[/YOUTUBE] Pozdrawiam
  9. thunder

    val gardena/santa christina

    http://www.dolomitesinfo.com/general-request.aspx?region=11 Mogę polecić tę stronę i opcję general request. Po sumiennym wypełnieniu formularza powinieneś dostać kilkanaście maili bezpośrednio od właścicieli apartamentów. Może trafi się jakaś interesująca oferta. Pozdrawiam
  10. [YOUTUBE] [/YOUTUBE] Tu jest ten film z Myhre w całej okazałości.
  11. Czyli Twoim zdaniem jeżdżenie z inną(wyższą) prędkością niż słuszna (dopuszczalna), nie powinno być piętnowane. Nie wydaję mi się, żeby naruszanie przepisów ruchu drogowego było dobrym sposobem wyrażania własnego "ja". Nie wspomnę o tej liczbie kółek, choć często widuje się wariatów jeżdżących na jednym od świateł do świateł. Co do reszty zgodzę się, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, wśród użytkowników puszek także często zdarzają się piraci drogowi. Są chyba jednak mniej efektowni, stąd to ogólne przekonanie o brawurze motocyklistów. Pozdrawiam
  12. 123... J&J Acuvue? Po paru dniach napisu nie będziesz już szukał, bo rozróżnisz po kształcie. Swoją drogą znakomity wybór. Wg mnie 2-tygodniowe soczewki tej firmy są bardziej komfortowe niż np. łan-deje z vissionexpress. A z zakładaniem będzie coraz lepiej, chociaż na pewno na początku zdarzy się taki dzień, że spóźnisz się na narty, bo za cholerę się jedna nie będzie chciała założyć. PS: Ja pierwszą soczewkę ściągałem przez 40 minut, a właściwie to ściągnąłem szybko, tylko nie mogłem jej nigdzie znaleźć i grzebałem sobie tak w oku ponad ponad pół godziny. Ze 2 dni bolało. Pozdrawiam
  13. DH 1. CUCHE Didier 2. DIXON Robbie 3. WALCHHOFER Michael GS 1. KARBON Denise 2. PIETILAE-HOLMNER Maria 3. POUTIAINEN Tanja SG 1. MILLER Bode 2. CUCHE Didier 3. HEEL Werner SL 1. ZETTEL Kathrin 2. VONN Lindsey 3. RIESCH Maria
  14. Bardzo chętnie nabył bym narty o promieniu ok 16 m. Wiem, że byłbym z nich po całym dniu jazdy bardzo zadowolony. Jednak kasa pusta, bo wszystko poszło w rower . Gorzej z gigantkami, szczególnie w Polsce, gdzie po pół godzinie na Słotwinach Rysiek by karnet zabrał. Pytajcie znajomych, może jednak ktoś nie ma slalomki w garażu Pozdrawiam
  15. To prawda, że slalomka w żadnym wypadku nie jest nartą uniwersalną. Zawsze po południu ojciec się ze mnie śmieje, że nie mogę za nim nadążyć po zajechanych stokach i półmetrowych muldach, bo nogi po całym dniu jazdy ledwo trzymają narty w miarę równolegle. Ale to co się dzieje każdego dnia rano, na sztruksiku jest po prostu narciarską nirvaną, i dla tego ludzie wybierają slalomki. Ja swoje narty kupowałem w czasie carvingowego boomu, wybór padł na najpopularniejsze na rynku slki i choć teraz chętnie dorzuciłbym do mojej stajni ze 2 pary (http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=2919&id_modelu=4053 - np takie ) to slalomek bym nie oddał. Druga sprawa, to nie prawda, że tylko Polacy lubują się w tych nartach. Tyle samo Włochów, Austriako-Niemco-Szwajcarów (ciężko ich na stoku rozróżnić ) czy braci Słowian ze wschodu wozi się na najnowszych i najwyższych slalomowych modelach Fischera albo Heada. Reasumując, kto nie ma slalomki niech pierwszy rzuci kamieniem. Ps: Świetny temat
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...