Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaką warstwę wierzchnią mają Wasze SLX-sy???


dadol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem używane SLX WC FUSION 2 - z zeszłego sezonu , ciekawi mnie fakt że warstwa wierzchnia jest to MATOWY KARBON a ślizgi sa całe czarne i nie ma na nich napisu ELAN!!! Z tego co zauwazyłem na -http://www.skionline.pl/sprzet/index.php?ids=7da1be33a014b984f6e0b09804bd3de7&co=kolekcje_narty&id_grupy=784&id_modelu=1064

-to narty te z wierzchu są lakierowane na wysoki połysk. Jak jest u Was?Czy jest to jakaś specjalna wersja czy może są aż tak różne modele w sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką warstwę wierzchnią mają Wasze SLX-sy???

SLX WC są na wysoki połysk. Może te co kupiłeś są wersją komórkową. Ale o ile pamiętam to komórki też miały napis Elan na spodzie. Komórkowe SLX 2005/2006 mają charakterystyczną łuskę i napisik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość metaal

Jaką warstwę wierzchnią mają Wasze SLX-sy???

takie narty mogą być wykonywane dla dużych firm handlowych np. INTERSPORT, MAKRO itp. niekiedy w ofercie tych sieci można znaleźć narty których nie ma w katalogach np. HEAD iC 170

Czy ktoś spotkał się z podróbami nart jakiejkolwiek firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką warstwę wierzchnią mają Wasze SLX-sy???

Widziałem ostatnio uczącą się grupę z instruktorami full wyposażonymi w sprzęt Elana. Narty, kurtki, spodnie...Wyglądali jak z teamu fabrycznego. Zauważyłem, że ich SLX mają matową powierzchnię. Niestety nie zwróciłem uwagi na spody. Pewnie kupiłeś dobry sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką warstwę wierzchnią mają Wasze SLX-sy???

Włąśnie je przetestowałem są genialne! Strasznie ciężkie i twarde ale to dobrze bo mam te 90 kg i nie miałem z nimi żadnych problemów. Elany dla makro nie mają fusiona i mają napis na ślizgu więc raczej nie jest to narta dla sieciówek choć nie wiem co sprzedaje intersport. W kazdym razie bede jeszcze szukał odpowiedzi bo mnie to ciekawi co to za zjawizko ;) Na pewno w przyszlym sezonie kupuję SPEEDWAve'a 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką warstwę wierzchnią mają Wasze SLX-sy???

Och, mam SLXy i dzis jezdzilem na nich, co prawda to drugi dzien w tym roku jak je zalozylem. Musze przyznac ze przy mojej wadze (90kg) narta o dlugosci 160cm jest za krotka.

Na codzien jezdrze na serwisowych Rossignolach 9s (165cm) i musze przyznac ze trzymanie 9s jest o niebo lepsze od SLX.

SLX trzyma rewelacyjnie, ale nie jest tak stabilny jak 9s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...