Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

testował juz ktoś płytę flowflex?


michalpolin

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję właśnie przed przedsezonowym dylematem dotyczącym zakupu nart. Oczywiście będzie to ta sama narta, którą mam w tej chwili tylko w wersji dorosłej, gdyż jestem z niej wystatarczająco zadowolony - tylko ma jedną drobną wadę, a mianowicie już z niej po 3 sezonachwyrosłem.

Jestem ciekaw każdej opini na temat aktywnej płyty flow flex w slalomkach fishera na nadchodzący sezon. Czy ktoś jeździł już na tych nartach i czy ta dziwna płyta nie wpływa negatywnie na tą nartę (np. nie robią się one zbyt miękie - mniej spręzyste ect ect...) ?

Alternatywą jest dużo tańszy, sprawdzony model z sezonu 2005/2006, do którego nie mam zastrzeżeń, gdyż na nich jeździłem. Kłopot polega na tym, że boazeria zakupiona tej jesieni będzie musiała mi służyć do czasu, aż sam sobie nie zarobie na kolejne, czyli mniej więcej 10-15 lat. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc, gdyż jeśli różnica między nartą na 2006, a 2007 z tą czerwoną płytą jest naprawde kolosalna to nie chciałbym później tego żałować, ale jeśli jest to tylko dobry chwyt reklamowy to wolę by trochę drobnych zostało w kieszeni, a za taki uważam poprzedni direct energy system, czyli nowy kształ plastikowego klocka zwanego płytą w poprzednich modelach i trochę się boję zakupu zupełnie nowej narty - niestety raczej nie będę miał możliwości ich osobistego przetestowania :-/

PS proszę nie odsyłać mnie do przeszukiwania forum, gdyż już to uczyniłem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testował juz ktoś płytę flowflex?

Hmmm, czy powinienem...

Miałem okazję jeździć na nowych Fisherach kilka razy, no może kilkanaście i ...

bardzo, bardzo sobie chwalę. Z powodu płyty nie miałem żadnych negatywnych odczuć, wręcz przeciwnie, narta trzymała bardzo dobrze na twardym, a ważę ... za dużo :).

Nie sprawdziły się moje obawy z ispo dot. czerwonych "gumowych" osłon przy płycie. Wszystko sprawdzało się bardzo dobrze.

...ale to moje prywatne odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testował juz ktoś płytę flowflex?

Ujezdzalem w maju przez tydzien swiezo kupione fischery worldcup RC flowlex 180 cm i na razie nie zaluje zakupu. Nawet wiecej- bardzo mi te nartki podpasowaly. Dobrze trzymaja. Sa stabilne i podatne na zmiane promienia.

Nie wiem tylko na ile to zasluga plyty, a na ile samej narty-ujezdzalem calosc.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...