Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic M:EX Puls Ti


kowcio

Rekomendowane odpowiedzi

Atomic M:EX Puls Ti

Daremne żele , próżny trud . Nikt nic na temat tych desek nie wie . Cena fajna , wyglądają o.k. ale chyba nikt na nich jeszcze nie jeździł . Też chciałbym poznać opinię kogoś kto je testował . Chociaż może wytrzymam jeszcze trochę i sam sobie o nich opinię wyrobię (stoją w domu i tęsknią do śniegu :))) .

Jedynie na forach amerykańsko-kanadyjskich można coś o nich poczytać bo tam jeździli na nich już w 2004 roku.

U nas tylko poezja marketingowa w rodzaju :"porzuć trasy i poczuj swobodę" i tym podobne bździny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic M:EX Puls Ti

Z tego co piszą po tamtej stronie oceanu to (delikatnie mówiąc) niezłe deski.

U nas niedoceniane bo gdzie na tym pojeździsz (każdy tak powie) ?

Każdy chce mieć szybkie przejście z krawędzi na krawędź, mały promień, najlepiej żeby model kumurkowy itd itp.

A M:Ex jak widać po wymiarach i promieniu : spokój, szybkość, raczej długi i bardzo długi skręt, swietne 3manie na krawędzi.

Miałem R10.20 i każdy mi w "ich czasach" w Polsce odradzał je.

Że niby za szerokie, za twarde, ze autobusy.

Okazało się, że super narty i wszędzie dało się na nich zjechać.

Jak człowiek docisnął to ludzie się dziwili co można z takich desek zrobić.

I pewnie tak samo jest z M:EX. Sam miałem je kupić ale zdecydowałem się na Sugar Daddy - żeby spróbować takiej narty i zobaczyć o co chodzi z prawdziwym "fat" :)

M:EX to rozwinięcie starych dobrycy R:EX :)

Tak naprawdę dodali do nich tylko nowe technologie.

I to jest wg. mnie najlepsza cenzurka dla tego modelu.

Pozdrawiam.

P.S. W razie pytań proszę na priv meil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic M:EX Puls Ti

Pojeździmy-zobaczymy .

Jedno co mogę w tej chwili powiedzieć to to , że sprawiają wrażenie miekkich . Znaczy nie w jeździe a "pod ręką " . Zresztą to raczej oczywiste skoro mają się dobrze zachowywać w głebokim .

Póki co stoją sobie w domu , pod ścianą i kiedy koło nich przechodzę to chyba słyszę jakieś kwilenie :))) Nie wiem czy to one z tęsknoty za śniegiem czy bida tak piszczy :))) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic M:EX Puls Ti

Ile dałeś ?

Znajomy chce je kupić i zastanawia się nad tym 899pln na allegro :)

170cm, około 65-70kg - tak mysli nad narta 165cm.

Co do jazdy na tym w puchu - moim skromynm zdaniem:

super na otwartych przestrzeniach, gorzej w lesie gdzie ciężko bedzie przerzucić tak ciężką nartę na szybko między drzewkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic M:EX Puls Ti

Do tej pory jeździłem na atomicach , których i tak nie miałem zamiaru sprzedawać bo to betarace 198 cm (kto by to kupił ), to kupowałem same narty bo wiązania ( race 421 ) mam od tych poprzednich . Zapłaciłem 650,oo zł , ale z neoxami miały kosztować właśnie 899,oo .

Mam 188 cm wzrostu i ważę 100-105 kg . Kupiłem narty na 175 cm . Niespecjalnie patrzyłem na indeks metrona , bo moim zdaniem kupy się te obliczenia nie trzymają - to taki marketingowy chwyt . Po prostu czubek narty celuje mi w kichawę i tyle .

Narty wyglądają całkim , całkiem ...trochę się obawiam tej "miękkości" bo do tej pory zawsze jeździłem na nartach bardzo twardych , ale myślę że małe wprawki i się przyzwyczaję . Straszy mnie też ta cena bo jest dziwnie niska , chociaż snobem nie jestem .

Jak się nic nie zmieni to w połowie stycznia będę mógł opisać pierwsze wrażenia z jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...