Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolomity - fakty i mity


tymon_tm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcecie o Chopoku nawijac to może o tym. Znajomy zaproponawał wyjazd w Dolomity (nie sprecyzował miejsca - `gdzieś bliżej`) `najnizszym kosztem` na tydzien. Wg niego oznacza to 6 tyś zł za 3 osoby z dojazdem (Lublin) jak nic. Trochę mnie ta suma zastanawia. Moze mógły się ktos pochwalic kosztorysem eskapad do Włoch?? Z góry dziękuję i pozdraviam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity - fakty i mity

2 tys. zł na osobę wyszło mi 2 lata temu z biurem podróży: przejazd autokarem, śniadania i obiadokolacje w hotelu *** ( włoskie gwiazdki :))))

W tym roku ( po przejściu na Euro) pobyt we Włoszech może być droższy,

stąd ta kwota, ale z drugiej strony jak wszystko załatwia się indywidualnie:dojazd, jedzenie ( z Polski ?) , kwaterę ( przez Internet ) to powinno być taniej.Oczywiście są różne sezony : droższe i tańsze , wtedy ceny skipassów i noclegów idą w góre.

Podrawiam,

ROmek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity - fakty i mity

Val di Fassa, Val Gardena, tak tam jest, pamiętam widok z Marmolady, doskonale było widać Sella Rondę przez to właśnie, że gdzie indziej była trawa. Tomba w Vigo też bez zastrzeżeń. Cuda ze śniegiem potrafią zrobić, kiedyś pamiętam +15 w cieniu w Latemar, czyli na 2000m - no ale jazdy to już nie było, za ciepło

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity - fakty i mity

W Val Gardena byłem w tym roku na początku lutego. Było piękne słoneczko ale przy tym mrozik akurat taki jaki trzeba (nigdzie nie widziałem mokrego śniegu)

A tłumy są tylko na trasie Sella Rondy ale to też tylko wtedy kiedy całe „pospolite ruszenie” startuje na tą trasę a więc w godzinach porannych.

Pozdrowienia

Mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity - fakty i mity

Będąc na targach turystycznych w Krakowie nawiązałam ciekawe znajomosci z przedstawicielami włoskich ośrodków narciarskich. Przedstawili mi kilka ciekawych ofert wyjazdowych oto kilka znich:

1. Białe tygodnie ( 15.03.03 - 22.03.03 ) i ( 22.03.03 - 29.03.03 ) cena 270 Euro:skipass Superskirama [ważny na wyciagach w Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Pejo, na Monte Bondone, Pinzolo, Paganelli, Folgaria-Lavarone], 7 dni z dwoma posiłkami, powitalny koktajl,3 regionalne dania w schroniskach konwencjonalnych, 1 uroczysta kolacja przy swiecach i muzyce na zywo, 1wieczór z typową trydencką kolacja w lokalu agroturystycznym, wycieczka nocna lub dzienna z degustacją "vin brule", gadzety Valdisolehotels, dowóz skibusamii. Dotyczy hoteli: Almazzago, Dimaro, Holiday, Michela, Pippo.

2. Tygodnie Free Ski ( 07.12 - 22.12 ) i (2903 - 13.04) cena ze skipassem 245 Euro w tym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie 2 razy dziennie, skibus, bogaty program "apress ski". Podaczsa Free Tygodni nauka jazdy na nartach gratis w Passo Tonale.

Jeśli kogoś zainteresuje ta oferta pytania prosze kierować na mojego emila.

Posiadam tez aktualny cennik karnetów 2002/2003 a takze oferty skierowane do rodzin z małymi dziecmi. POZDRAWIAM JUSTYNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolomity - fakty i mity

Wybieram sie w Dolomity w polowie marca (od 15 czyli juz po sezonie), pensjonaty ze sniadaniem sa do znalezienia w internecie po 20 Euro/ os, dojazd (jestem z Poznania) to ok. 500 zl za samochod, ski-pass ok. 150 Euro.

Daje to razem ok. 300 E + 125 zl (przy 4 os. w aucie) doliczajac po min. 60 zl/dzien za jedzenie (we Wloszech pizza + piwo to ok. 12-15 E) + alkohol + inne niespodziewane wydatki, to 2000 za tydzień nie wydaje sie przesadzone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...