Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Alpy sa super, tylko jak tam dotrzeć bez samochodu


Zdzich

Rekomendowane odpowiedzi

Alpy sa super, tylko jak tam dotrzeć bez samochodu

nie ma z tym żadnego problemu...każde z biur podróży ma w swojej ofercie wyjazdy autokarowe i dla klientów z własnym transportem...ma to jednak jeden minusik -nie jest tanie ,np, Francja około 450zł (przy wypadzie rodzinnym w 4 osoby to już spora kasa) ale za to można juz w autokarze się zintegrować...:))) z resztą zapalonych narciarzy...:))) bezalkoholowych oczywiście...więc wybór należy do Ciebie w którym z biurowych autokarów posadzisz tyłek...3maj się !! -muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpy sa super, tylko jak tam dotrzeć bez samochodu

a to zmienia postać rzeczy...ale chyba marne szanse aby złapać jakiś przewóz i np. prosto do kurortu...nie mam bladego pojęcia czy jest taka możliwość....ale jak uda Ci się coś znależć to napisz jak to wygląda...-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Alpy sa super, tylko jak tam dotrzeć bez samochodu

w sumie to my zawsze jezdzilismy samochodami.(niektorzy samolotami, ale to bez sensu bo drogo, a i tak z lotniska musisz wypozyczYc autko). w tym roku, poniewaz jedzie roczne dziecko iw szyscy sie nie zmieszcza do samochodow, to jedziemy (niektorzy) pociągiem... np. ja wole pociagiem bo mam chorobe lok. troche i nie moge czytac w samochodzie a w pociągu mozna i sobie pochodzic. i sie wypsac, bo to sypialny. jedziemy do wiednia, a stamtad niestety przesiadka(czekac 3h) i do nastepnego pociagu(dlatego musisz jakby co wybrac miejscowosc ze stacją). ja jade do saalbach.

ale np. w zell am see jest ślicznie i wiem ze tam jezdzi taka kolejka smieszna, tylko nie wiem skad...

no w kazdym razie to bedzie ciekawy experience..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...