Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dojazd do val Thorens - prośba o porady


niwin

Rekomendowane odpowiedzi

dojazd do val Thorens - prośba o porady

mozna przez wlochy i tunel Frejus i dalej jakos tak jak droga na mapie prowadzi :) - droga bezpieczna w zimie, dosc dlugo autostradami sie jedzie

druga opcja to przez zurich i dalej dolina chamonix przez megeve; jest krocej, ale jedzie sie gorskimi drogami przez przelecz. o tej porze roku powinno byc lajtowo :)

tak czy owak szerokiej drogi !

pozdroniwin

wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd do val Thorens - prośba o porady

Najszybsza droga przez Niemcy - Bazylea - Szwajcarię - Genewa i Francję - przez Albertville. Przez Megeve nie trzeba jechać, można wybrac droge przez Annency. Tak jeżdżą autokary, bo to pewniejsza droga, nie wiedzie przez góry...

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd do val Thorens - prośba o porady

Jadę z Wawy, miejsca mam wykupione. Jeśli moja dziewczyna wyzdrowieje (na co liczę :-)) to nie będę miał miejsca.

Ale: mój kumpel zastanawiał się nad wyjazdem w tym terminie, ma samochód (miałby 2 miejsca wolne), za to nie ma zakwaterowania.

Daj znać skąd ty chcesz jechać i coś na temat tego last minute - w razie co podeślę twojego priva kumplowi.

Pozdro

Niwin

PS mam problem z pocztą, więc wolę kontakt via forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd do val Thorens - prośba o porady

hmmm, a miałbym 2 osoby do samochodu do niego - z Poznania (w tym min. 1 zmiennik, czyli ja). Jeżeli Ty będziesz miał 1 miejsce, to też mnie interesuje. Z Poznania po 15.00, w ostateczności z Wrocławia gdzieś od 18.00...

Oczywiście zyczę Ci, żeby dziewczyna wyzdrowiała!

Daj znać jak by co: 608 554424

Pozdr.,

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojazd do val Thorens - prośba o porady

Jak na razie wszystko zmierza dobrym dla mnie, a co za tym idzie złym dla ciebie kierunku. Raczej będziemy mieli komplet.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach transportu i może do zobaczenia w Val Thorens.

Pozdro

Niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...