Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polećcie mi jakąś miejscówkę


Baryla

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Polećcie mi jakąś miejscówkę

Val d`Sole (Włochy-m.in Madonna d`Campiglio)-mój pierwszy wyjazd w Alpy i od razu 6 dni słońca i codziennie inne stoki. Byłem od 26 marca do 3 kwietnia w czasie promocji Free ski (jest też w grudniu). Za 140 Euro miałem 7 noclegów i 6-cio dniowy skipass Superskirama Dolomiti na kampingu w Pejo (domek 4 osobowy z 2 sypialniami). www.valdisole.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Polećcie mi jakąś miejscówkę

To zależy na czym ci zależy! Tzn. jeśli chodzi ci o imprezy, zobaczeniu jak wygląda blokowisko na 3000 mpn. i ,toszkę jazdy, to może Francja? Jednak tam się nie najeździsz z powodu dużej ilości ludzi (w porównaniu z innymi miejscami w Alpach, a nie z Nosalem), a do tego F. jest droga (ale tańsza od Szwajcarii). Jeżeli jednak zależy ci na doznaniach czysto narciarskich to gorąco polecam Maco Corto we Włoszech. To jest mała miejscówka, ale za to niema bydła na stokach, trasy idealnie przygotowane. Z kolei wieczorem do wyboru jedna dyskoteka i dwa puby, czyli bez wyboru.

Jak widzisz musisz określić swoje priorytety. Ach... jeszcze jedno. Jazda do Francji autokarem (oczywiście nie z południa Polski) to 30 godz. na tyłku, a do Austrii czy Woch koło 20 lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...