Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ceny na Soszowie !!!


hupon

Rekomendowane odpowiedzi

Wybierałem się na deski na Soszów, ale po przestudiowaniu cen karnetów na stronie ośrodka zrezygnowałem. Aby wyjechać 30 razy długim wyciągiem trzeba zapłacić 115 zł !(70+45). Dlaczego 30 razy ? Bo tyle średnio wyjeżdżam za 38 zł do godziny 13 w Szczyrku lub Korbielowie (oczywiście na terminówce ).Omijać z daleka ! Tym ośrodkiem zarządzają chyba jacyś "warsiawiacy" ( pisownia celowa, aby nie obrażać mieszkańców Warszawy, podobnie, jak "blądynka"). Pozdrowienia dla zjeżdżających po śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na Soszowie !!!

To prawda....ceny maja najwyzsze chyba w Beskidach. Trasy przygotowane standardowo....czyli...po krotkiej odwilzy slizgi mam do uzupelnienia. Nie wiem dlaczego nie zamkneli gornego odcinka gdzie w przecince lesnej nie ma dosniezania...Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ceny na Soszowie !!!

Ten temat juz poruszałem poczatkiem grudnia - szkoda gadac totalna przesada jezdze na slowacje mam tyle samo km a place 1/3 ceny - a juz najlepszy numer z parkingiem - jak chesz na sama gore "pod wyciagiem" (powiedzmy) to 10pln !!!!! na calej slowacji nie kasuja za parkingi i jeszcze skibusy za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na Soszowie !!!

A propos parkingów to nie zupełnie prawda, w Smokowcach, pod Łomnicą, w Bachledowej, w ogóle w całych Wysokich parkingi są płatne, na ulicy z reguły nie ma gdzie zaparkować, a jak chcesz wjechać wyżej, to musisz płacić. W Smokowcu i Łomnicy 160 SK. W Szczyrbskim Plesie płaci się za parking położony 500 m od wyciągu, a jak chcesz podjechać busikiem pod sam wyciąg to jeszcze 25 koron od łebka. Chociaż karnety i żarcie żeczywiście tańsze niż w Polsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny na Soszowie !!!

nexcom pewnie pisze o wielkiej raczy....tatry wysokie to inna bajka....w lecie nawiasem ceny takie same. Warto wtedy rozwazyc dojazdy elektrickom (takie tramwaje jezdzace wzdluz tatr od Szczyrbskiego plesa do Lomnicy tatrzanskiej m.inn.). Ja wybieram zawsze taka opcje.Jest i bezpieczniej i bez problemu z piwkiem po nartkach ;) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...