Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty na Słowacji


Bartasinme

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, nigdy nie byłem na nartach na Słowacji, nie mam doświadczeń z żadnym tamtejszym ośrdodkiem i w ogóle nie wiem gdzie co jest. Planuje wyjazd po sesji i choć w planie były austria i włochy to z różnych powodów na ŚŁowacji pewnie stanie. Z informaci i raportów tu zamieszczanych rozumiem że infrastruktura tam bardzo ładnie się poprawia, jest coraz lepiej, o śnieg dabają, a ludzi zdecydowanie mniej niż w naszych obojętnie których górach.

Mam wiec pytanie czy moglibyscie polecić mi jakieś fajne miejsca? Zależy mi by spelnialo ono następujace kryteria: żeby trasy byly jak najlepiej zadbane, bylo duzo sniegu, bylo nie duzo ludzi. Dobrze byloby gdyby ponadto w okolicy byl jakiś fajny basen/spa centre/ aquapark albo coś w tym stylu. Co do jazdy i stoków to idealnie by było gdyby choc na jednej trasie było równo i w miarę szeroko, bo ja jeżdżę fun, żeby byla trasa stromsza, też najlepiej równa, żeby się wyżyć na slalomkach, a takze plaska i równa bo koleżanka dopiero sie uczy.

Jesli wiec taki narciarski raj istnieje nie daleko, za naszą poludniowa granica, a ja nie wiedziec czemu nic o tym do tej pory nie wiem, to wyprowadxcie mnie z błędu. JC, wiem że ty czasem jeździsz na SŁowację, inni gdzie wy byliście najbardziej zadowoleni.

A i jeszcze, w jednym wątku znalazłem terminy ferii. Czy w przypadku SŁowacji zmienia to równie duzo co u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na Słowacji

Polecam Jasną czyli Chopok. Trasy i strome, i szerokie, przygotowane, blisko do Tatralandii, czyli kompleksu basenów thermalnych, trasy, nie wiem co z ludźmi, bo zależy kiedy pojedziesz. W ferie będzie raczej "ciasno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty na Słowacji

ha, no właśnie. Sprawdziłem terminy ferii i akurat luty to ferie dla śląskiego i podkarpackiego, tradycyjnie narciarskich regionów, do tego ferie na słowacji. Więc chyba jednak sobie daruję i pojadę gdzieś dalej, a na chopok czy na velką racę w marcu. Niemniej jednak dzięki za infos. Strona velkiej racy fajnie zrobiona, po polsku i wogóle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...