Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Domina Hote w Cocolo di Pejo -zna ktos to miejsce?


Likwidatorek

Rekomendowane odpowiedzi

Domina Hote w Cocolo di Pejo -zna ktos to miejsce?

W samej miejscowości CoGolo di Pejo nie ma terenu narciarskiego. Najbliższy to Pejo- niewielki parenaście km tras, dobry na 1 dzień, za cały tydzień zanudzisz się. Ale jesteś w Val di Sole i masz dostęp do terenów narciarskich Marilewa gdzie jest ok 50 km tras, z Marilewa bez odpinania nart przejedziesz do Madonna di Campiglio tu masz do dyspozycji 70 km, czyli razem 120 km. Jeszcze w ramach skipasu Superskirama pojeździsz w Tonale(fajna gondola tam jest jedzie jak autobus przez 3 "wsie": Pontedilegno-Colonia Vigini- Tonale). Także pojeździć będziesz miał gdzie tylko wszędzie musisz do tras dojechać autem albo skibusem. I jeszcze termin wyjazdu jak wybierasz się na grudeniowe free to ostrożnie może być mało śnieg, albo tak jak w zeszłym roku wcale!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domina Hote w Cocolo di Pejo -zna ktos to miejsce?

Polecam zjechać z Tonale do Ponte di Legno i dalej do Temu, większość tras czerwonych i czarnych(rewelacja) i mało ludzi.Z nowości-gondola z Comezzadurry w rejon Monte Vigo, a w Madonnie di Campiglio (5 laghi) zamiast starej gondoli, będzie nowa 8-o osobowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Val di Sole to dobry wybór!!:) jade juz tam trzeci rok z rzędu na rozpoczecie sezonu i zawsze mieszkałem w Cogolo di Peio - dobre miejsce wypadowe na pobliskie osrodki, w Peio tak jak Sławek napisał jest jezdzenie góra na jeden dzien i sie znudzi:) a co do śniegu to 2 lata temu śniegu było mnóstwo, rok temu malo ale mozna było spokojnie pojezdzic:) oczywisnie nie byly pootwierane wszystkie trasy ale nie bylo zle! najlepiej było na MdC! w tym roku tez sie wybieram do Cogolo i mam nadzieje ze bedzie tak jak dwa lata temu:)

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja bylem w pejo i tam tak jak sb jeden dzień max ale tonale i stoki naprzeciw tonale genialne po prostu po 2 stronie ulicy

madonna też naprawde super marileva hmm no tam naprawde też da się pojeździć PEJO to świetna wypadówka do tych stacji a co najważniejsze Val di Sole dolina słońca, ja będąc tam jescze nigdy nie opaliłem sobie mordy jak właśnie tam:D genialne a i musisz spróbować ich jabłek z Val di Sole:) pięknie cudnie i pogoda zawsze gwarantowana tzn prawie zawsze bo dolina jest tak ułozona ze jak jest slonce to od rana do wieczora non stop dolina wschód zachód

acha niezraź się że jak wjedziesz do doliny to będzie zielona trawka i 10-15 st na plusie, to jest tam norma hehe mile zdziwienie wjezdzasz w doline 10 st idziesz na stok a na gorze -10;d xD

JC czemu ja mam stary wyjadacz? co ja z michy wam wyjadamm??:D a SB ma stara gwardia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...