Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

witam pozdrawiam.....zime zwiastuje :-)


Gość axelcarver

Rekomendowane odpowiedzi

Gość axelcarver

po dluzszym czasie przyzwyczajania sie do nowego forumowego image czas cos napisac -:-) chcialbym serdecznie pozdrowic :-) .......

a teraz bardziej lub mniej powaznie- czekam na prognozy odnosnie warunkow sniegowych nadchodzacej zimy

sugerujecie uklad cykliczny - bylo dobrze bedzie zle - czy znacie jakes inne przeslanki potrafiace wskazac na rodzaj nadchodzacej zimy :-)

ja ostatnio konsultowalem sie z lesniczym :-) heh ehhe heh czlowiek to niemlody , rzeklbym bardzo wiekowy i traktujacy wszelkie prognozy pgody w mediach jak jakies szmanskie przepowiednie

ale sam ma swoja szmanska teorie rowniez - opiera ja na ostach :-) mowi ze one przeczyuwajac wielkosc opadow dostosowuja swoja wielkosc tak aby zawsze wybic sie ponad snieg :-) - wiec wynika ze zima bedzie dobra bo idac na czantorie widzialem osty na chlopa :-)

eh sie pruboje pocieszyc :-) - a co Wy myslicie??

pozdrawiam - spragniony sniegu zimy mrozu nart ... yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam pozdrawiam.....zime zwiastuje :-)

czesc. btw - grube lodyżki miały? bo to się wprost przekłada na okresy oblodzenia. Znaczy można ilość odwilży z góry przewidzieć. U mnie niestety cala barometryczna hodowla w ogrodzie się zmarnowała - króliki wyjadły. I teraz nie wiem, jaka zima...

:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...