Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zakopane dla bogatych- zajebiste


SB

Rekomendowane odpowiedzi

chocioż nie jestem góralem ani gorolem ino hapolem pieruńskim z Sosnowca to popieram SB:) ja wole jechać zum słowakisze republisze albo in da góra żar albo korbielów w ostatecznośći, bo w szczyrku od paru ładnych lat dzieje sie coraz gorzy, kiedy małe skrzyczne hulało jak łohoho dało sie zjechać rekreacyjnie i wogole a teros? 100letnia kolejka na skrzyczne co jedzie na góre 2 dni i po drodze nawet wójek fredek w gaciach ma dość tego zimna tak Cie przewieje , tylko łona działo tak naprofde no i te trasy na skrzycznym przecież to dolomity :D takie równe żę fujarka mała:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bugajson z tego altreichu to ma wszędzie dobry dojazd

czy to w rejon podhala bo może śmigać "piękną" A4-ką

czy też w Beskidy,lub na słowację

a nasze ulubione stacje narciarskie są 800km od Cieszyna:D

poza tym śmigamy wszędzie gdzie dobre warunki śniegowe i poznajemy nowo otwierane stacje jak np.Orawska Leśna

a na Żar nie lubię bo od trzymania mokrych nart rękawice mokną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... a mnie ten cytat z p. starosty nie rozbawił, zrobiło mi się zwyczajnie przykro. I nawet zbojkotować Zakopanego nie mogę, bo lubię śmigać na Kasprowym.

Mam tylko nadzieję, że nie będą sprawdzać stanu konta bankowego na rogatkach miasta, bo mi pozostanie pomarzyć o Goryczkowej.

Pozdrawiam wszystkich górali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Ja nie mogę, co to ma być, segregacja jakaś :mad: ?????

Jeśli chodzi o koszt zażywania nieprzyjemności nartowania in kurort Zakopane to są oni już w Davos a nawet ich przewyższają, na Szymoszkowej kupiłem karnet 10 przejazdowy zapłaciłem 60 zł i wyjeździłem go za 2 godziny. Nadmienię jeszcze brak karnetów terminowych chyba że się do dzisiaj coś zmieniło. To ile by tam kosztowała całodzienna intensywna jazda 180? a może 240 zł?

Dokładnie, jak ostatnio się dowiedziałam, że tydzień nartowania w Zakopcu kosztuje więcej niż tydzień w Dolomitach,to szczęka,ręce i nogi opadają :eek: Za kogo oni się uważają? Podnoszą ceny i uważają, że tylko ta czynność zrobi z Zakopca "ekskluzywny kurort",zapominając o rzeczywistym podniesieniu jakości usług,dobre sobie :rolleyes: Ja jestem przeciwko takim działaniom, nie uważam, że jestem gorsza od kogoś kto ma bardziej napchany portfel. Sorry, ale ten cały Gąsienica-Makowski to niech sobie zbada iloraz inteligencji :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...