Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pierwsze Narty


mysiauek

Rekomendowane odpowiedzi

No więc przyszła chwila kupic nartki dla jednej z potencjalnych wybranek serca.

I tak sobie myślę, że nie warto kupować "ołówków" czy mega używanych nart.

Lepiej cos nowego na wyprzedaży za 600pln na czym kobiałka naumie się jeździć i potem jej raczej wystarczy (widać, od razu, że to będize pełna rekreacja).

Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej kupic narty ktore sa bardziej perspektywiczne czyli takie na ktorych po naumieniu sie bedzie mogla jezdzic a cena i co to bedzie to juz zalezy od ciebie :P radze ja tylko zabrac przy wyborze zeby pozniej nie jojczała o kolorek i ze jej nie pasuja do kurtki itp :) Ja życze miłej jazdy z drugą połówką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, he, jak "bylismy" bardziej zieloni, niz teraz, w trakcie pierwszego sezonu, to zona zakupila marketowe elany (chyba piankowe) z haslem "spice girl" ktore staly jej w miejscu bez zmrozonego i gladkiego sniegu na dobrym minusie; r12) - oprocz tego ze byly kiepskie to wymagaly b. ostrego carvingu aby cos z nich wycisnac;

na drugi sezon podmienilem je na b. przyzwoite uzywki kilkuletni atomik 148 z dobrymi wiazaniami (r15) i okazalo sie....... ze sa za ostre i za szybkie !! i prawie caly sezon byl strach w oczach,

i badz tu madry z plcia piekna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sa bardzo fajne gogle scotta zastanawiam sie na takmi tylko w koloze PINK ! :D naprawde ładadnie wygladaja przy matowo czarnym kasku a jeszcze tydzien temu gogli było naprawde sporo ale poznikali... a no i te scotty sa rowniez w limitowanej edycji w kolorze drewna do freestylu cos wspaniałego nie wiem jaki kolor Cie interesuje to wtedy bym zagadał do kolegi co ma troche carrert i dał Ci link ;)

a ponizej te scotty ;)

http://allegro.pl/item258080517_gogle_scott_voltage_quad_wyprzedaz_.html

PS: Witku zeby Ci te ogorki nie zaszkodziły ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkujący narciarz xD

Witam bardzo serdecznie i mam pytanie ,jakiej firmy kupić narty i buty , czy to ma być Rossignol? w styczniu 07 byłam w Zakpoanem i pomyślałam sobie dlaczego mam nie spróbowac , /nigdy nie jest za póżno na naukę/wypożyczyłam sprzęt i na godzinkę instruktora, oj co to sie działo ,upadek za upadkiem,ale nie załamałam sie ,przez cały tydzień zjeżdżałam z oślich łączek pod Nosalem, zakochałam sie w tym pięknym i niebezpiecznym sporcie oj zapomniałam napisać mieszkam w Warszawie , z pozdrowieniami

domnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...