Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Płyty!


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakich wysokich płytach jeżdziliście i jakie wrażenia z jazdy?

Mój braciaszek dokrecil do Elana SLX płyte VIST 35 mm, wiązanie tez ma wysokie

, wrażenia sa takie ze w bryji śnieznej płynie się jak po szynach. Swego czasu moja lady miała blizzardy z płytą 32mm zachowanie w bryji było podobne ( no moze sama narta była bardziej tępa). Teraz jeżdzę na Dynastarach , nie sa tak wysokie jak wymienione ale to FIS ( można przy maxymalnym pochyleniu butem zachaczyć o śnieg ). Ewentualne spostrzeżenia kolegów mozna wpisywać (ach i koleżanek)

pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem na worldcupach 05/06 z płyta 32 mm naprawde super sie jezdziło a co do zachaczania butem to nie przytrafiało mi sie, niestety nie jezdziłem na tych samych nartach bez płyty wiec nie moge porownac, odkad jest flowflex to juz nie kombinowałem z płytą :) ale ktos kiedys powiedział ze to wpływa na stabilność, ile w tym prawdy nie wiem ale cos w tym musi byc skoro stojisz 3,5 centa wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Equpie czytałem dobrze wypunktowane ale poki co zapowiedz że bedzie gorzej sie nie sprawdza "organizmy" sie już przyzwyczaiły do ponad przeciętnych przeciążeń? nie wiadomo. Ale ja szukam kogoś kto mi powie coś o płycie do Flow Flexa :D

poszukaj na forum już było o tym, najpierw musiszodkręcić płyte potem do niej przykręcić inną a na koniec obciąć wystające śrubki:D to tak w skócie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat FIS i ich pomysłów na bezpieczeństwo polecam świetny artykuł w NTN.

Piszą ile jest kontuzji przez 27m

Niestety nie mam NTNu, mozesz przyblizyc jaka jest argumentacja, troche mnie to dziwi, przyznam ze rozumowalem troche inaczej ale jezeli NTN tak twierdzi to chyba wiedza co pisza. Bede wdzieczny za przyblizenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homar a jaką płyte masz zamiar dodatkowo założyc :D bo dziwnie sie skłąda wstałem rano tzn teraz i chcialem sie o to samo zapytać:D bo tez chce dokręcić cuś:)

nie chciałbym być nie miły ale wydaje mi sie że w twoim wypadku to niekoniecznie dobry pomysł, mogłoby Ci to przeszkodzic w korygowaniu błędów wypomnianych przez tak liczną grupe forumowców :)

A wracając do tematu własciwego to zamierzam tzn mam, posiadam, już profile metalowe pocięte, każdy ma długość nieco wiekszą niż spód wiazania (pocięte na 4 sztuki) , kształt taki [] i wysokość 35mm i odpowiednio każdy powędruje pod wiazanie nie wiem czy to dobry pomysł ale spróbuje ;):D jak już nawierce otwory to zdrobie foto i wrzuce na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...