Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Płyty!


Raceman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

tak zgadzam sie z Tobą w 100% tylko jak już pewnie zauważyłeś jestem troche "wypatrzony" i wszystkie moje wypowiedzi są zawsze z punktu widzenia funcarvingu :) i automatycznie wszystkie odczucia doznania możliwości zarówno techniczne jak i sprzętowe są definiowane pod tym kątem - co zawsze (subiektywnie) podkreślam w wypowiedziach.

pozdrawiam :) i "bezpiecznych" cm pod nogą życzę wszystkim amatorom płyt :)

Ach Ci funowcy, myslą, że cały świat sie dookoła nich kręci;) a jak co do czego to porządny fun - taki jak na Twoim awatarku na przykład - to rzadkość.

Mam pare par jakichs starych nart typu gigant 210 cm itd. Ciekawe co by było jakby przypomniane przez Ciebie urządzenie zamontować do takiego sprzętu - byłoby zabawnie:D ale czy wpłynełoby to na polepszenie czy pogorszenie się odczuc z jazdy?:)

Pozdrowienie serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no mogłoby być bardzo zabawnie :)

a tak swoją drogą to jeżeli któryś z kolegów chce poeksperymentować ma czas i ochotę to powyższy sprzęt przekaże nie odpłatnie do testów / zabawy mnie on się już nie przyda a wyrzucić ze względu na poświęcony czas :) trochę szkoda.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wyrzucaj Nexcom. Jeżeli darujesz to wezme i w wolnej chcwili zrobie taką przedziwną hybrydę a wrażenia z jazdy przkażę.

W listopadzie tego roku przystosowałem do jazdy jakieś znalezione w narciarni w Tonale beztaliowe narty z tworzywa długości 195cm - zabawa była przednia bo do tego jeszcze świży snieg w ilości 50cm spadł.

Może i na takim wymysle warto spróbować:rolleyes:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Witam

Nie wyrzucaj Nexcom. Jeżeli darujesz to wezme i w wolnej chcwili zrobie taką przedziwną hybrydę a wrażenia z jazdy przkażę....

Hej ciekaw byłem czy coś z nimi robiłeś i co z tego wyszło :) odgrzewam bo mam kolejnego dziwoląga :) czasem warto zrobić porządki :) jutro wstawię fotki - będzie z czego się pośmiać :)

pozdrawienia 4all funskimenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexcom - widziałeś gdzieś może flowflexa na dodatkowej płycie?

Mam RX Fire i trochę bym to podniósł. Wiem, że myślałeś nad tym kiedyś, ktoś napisał, że trzeba to rozebrać, przykręcić płytę i obciąć śruby. Ale czy nadaje się do tego taka zwykła płyta np. Tyrolii? Szkoda by mi było zmieniać, bo nartki są przednie :). Będę je męczył za tydzień u MB w Słotwinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexcom - widziałeś gdzieś może flowflexa na dodatkowej płycie?

tak

Mam RX Fire i trochę bym to podniósł. Wiem, że myślałeś nad tym kiedyś, ktoś napisał, że trzeba to rozebrać, przykręcić płytę i obciąć śruby. Ale czy nadaje się do tego taka zwykła płyta np. Tyrolii? Szkoda by mi było zmieniać, bo nartki są przednie :).

też miałem takie pomysły ale odpuściłem , myslę że nie warto

rx fire sam w sobie jest tak fajną nartką że naprawde szkoda czasu i nakładów na takie przeróbki

Będę je męczył za tydzień u MB w Słotwinach.

to będziesz sie "męczył" razem z moim szwagrem (maciek na radarcach) i "dzieciołem" arturem na elanach wypijcie z wieczora za mnie jednego ;)

udanego i owocnego szkolenia niech moc bedzie z wami :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 9 months later...
mam pytanie czy podniesienie wysokości buta " płyta " ma sens?

Jak w wypadku slalomki a jak gigantki.

Czy zmiana sl na gs to dobry pomysł żeby porawić technikę.

Czy podniesienie ma sens, czy nie ma moim zdaniem jest pytaniem bez jednoznacznej odpowiedzi, ja sam jestem raczej na nie, choć czasem mnie kusi, a jestem na nie ze względu na na bezpieczeństwo. Pamiętaj o tym że podnosząc "stanie" nas nartą robisz dźwignię i o kontuzję zdecydowanie łatwiej:rolleyes:.

A jeśli chodzi o technikę, to nie wiem co chcesz poprawiać, na SL uchem ruszysz i zakręca, na GS trzeba się przyłożyć żeby zakręciła narta, bardzo fajny efekt jest jak się pośmiga na GS i przesiądzie na SL:eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...